58% 139 szavazat
Vélemények

A titkok háza

The Rental

 Több
Filmadatlap
9
Vélemények (9)
29
Szereplők (29)
12
Képek (12)
2
Videók (2)
3
Érdekességek (3)
Díjak
Filmkritika
3
Cikkek (3)
1
Fórum (1)

Vélemények (9)

Írj véleményt
 
2026.01.08 Hedy0809

legújabb vélemény

:/

Hát... Nekem ez a film olyan volt, mintha egy minisorozat utolsó epizódját nézném. Megismerted a szereplőket, megkedvelted őket, és most sajnos bekövetkezik a megállíthatatlan gonoszság. Csakhogy ez nem egy sorozat, így egyetlen filmbe zsúfoltuk a "v... Több

0
 
2020.12.02 Kóborló

Feszült thriller? Párkapcsolati dráma? Vagy egy slasher horror? Van itt minden...

Kíváncsi voltam erre a filmre, merthogy a legtöbb helyen igencsak érdekes egyvelegként emlegették, ami a horror és a thriller elemek egyfajta határmezsgyéjén egyensúlyozott. Ha ehhez hozzávesszük azt is, hogy a rendezését James Franco öccse, Dave Fra... Teljes kritika

2
 
2020.12.03 stevepisti

Amennyire lassan és jól építkezik az első felében a film, annyira gyorsan vége is lesz. Kár volt ennyire hirtelen befejezni, egy picit lehetett volna még csűrni-csavarni a végét. Így a közepes szintet üti meg csupán.

2
 
2021.11.20 BoBamburg

Számomra az egyik legnagyobb meglepetése volt a 2020-as évnek. Tök jól össze van rakva, végig fent tudja tartani a feszültséget és szépen keveri a drámát a misztikus horrorral. Szerintem mindenképp érdemes tenni vele egy próbát.

1
 
2021.09.20 jfruzsi97

Hááát... Nehézkesen indult be a film, aztán a közepén valamicske történt. Ééés ennyi, vége is. Számomra nagyon lezáratlan lett. Kicsit sajnálom is, nem lett valami jól kivitelezve.

1
 
2024.05.19 Török389133

Történet szinte semmi, és minden más szempontból is nagyon gyenge és unalmas.

0
 
2020.12.01 János Antal

Fura

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Az első 1 óra inkább a thriller, az utolsó fél óra a horror. Talán jobb lett volna, ha a thriller vonalat viszik tovább, ez így egy kicsit fura egyveleg volt. Spoiler!!! Szóval egész jól indul a már az elejétől fogva sejthető viszonnyal, a fura tulaj... Több

1
 
2020.12.11 Di Canio

Alsó kategóriás horror, a kétharmadáig semmi nem történik, aztán egy sablonhorror lesz a vége, aminek a világon semmi értelme, nem tudjuk, ki és miért gyilkol.

0
 
2021.11.10 CsakEgyCsajszi

Egyszer meg lehet nézni, semmi extra nem volt benne. Lehetett volna esetleg még tuningolni...

0