A zátony

The Shallows

2016.11.27 TribeBubu Nézhetetlen

Nem hiszem el, hogy ilyen nevetséges "alkotásokra" van manapság igény. Totálisan hiteltelen, oltári béna effektekkel kivitelezett... inkább be sem fejezem. Blake Lively ugyan remek alakítást nyújtott, de ez számomra sajnos nem mentette meg a filmet. ... Több

2018.05.11 Miska bácsi

Lehetőleg erre három és fél csillagot adtam volna, de Lively miatt felkerekítettem. Jó a játéka, és nem kicsit képernyőre termett a hölgy. A film tetszett, de vannak csúnya buktatói is. Ügyesen beleszőttek egy cápás filmbe egy családi drámai szálat, ... Több

2018.10.20 Csillagpor

Hát ez szörnyen unalmas film. Alacsony kölcségvetésű volt remélem legalább, mert egy szinklán egy szereplővel ment az egész film végig...kb semmilyen történéssel... hát nem tudtam izgulni a csajért sajnos úgyhogy nálam bukta az alapkonfliktus a filmben.

2018.06.08 Filmworlds blog

Jaume Collet-Serra filmje a gyönyörű Blake Lively főszereplésével maximálisan elnyerte a tetszésemet. Nálam a Háborgó mélység után a legjobb cápás film lett. Izgalmas, feszült, érdekes és látványos egyszerre. Az is tetszett, ahogyan a végén a nő elbá... Több

2021.07.01 Kósa Bence

Az 1975-ös Cápa a legjobb cápás film. Ez így is marad. Viszont az ő színvonalához a 2016-os Zátony áll a legközelebb. A film nem pörgős, de izgalmas. Ez egy 8,2/10-es film.

2016.11.22 Borga

Se maga a történet, se a film, a kivitelezé nem tudott sok újat mutatni, millió egy hasonló film született már ebbena kategóriában. Néhol kimondottan gyengére, erőltetettre sikerült.

2016.08.14 Timike

Teljesen rendben van a film. A helyszín gyönyörű és van benne akció, bár fura ezt mondani egy ilyen filmnél. Remélem Hosszú Katinka nem nézi meg a filmet, mert a végén még így akarna edzeni!

2016.09.17 HannaK

Sokkal többet kihoztak a filmből, mint azt elsőre a témából az ember gondolná. Korrekt volt.

2016.10.03 moov18

Az alábbi pozitívumokat tudnám csupán felírni jelen alkotásunk számlájára: a főszereplőnk, a gyönyörű tájkép - fenomenális helyszínválasztás. Lehet elcsépelten hangzik, de én így látom. Nem tartanám korrektnek ha beállnék a sorba és tízezredikként én... Több

2016.08.25 trixxy

Szerintem nem olyan vészes, mint ahogyan lehúzták az az előzetesek után, haabár a "vérfagyasztó" jelző semmiképpen nem illik rá.. Blake Lively miatt mindenképpen érdemes megnézni, ígéretes tehetség, és ez a szerep is jól áll neki.

2020.09.07 szoljhozzam

Cápás történet plusz egy csinos csaj. Ilyen még nem volt. Kicsit féltem, hogy erőltetett lesz a története, de szerencsére pozitív értelemben csalódtam. Meglepően izgalmas film.

2017.01.23 Olivér Rózsa

Nem nagy durranás. Egy thriller lenne de nem izgalmas egyáltalán. Unalmas sok helyen, na meg amit a cápa leművelt az egy vicc, azt a készítők se gondolták komolyan.

2016.10.01 cinderella

Egyszerűen fantasztikus látványvilága van a filmnek, úgyhogy már csak azért is érdemes megnézni. A vége kicsit lehúzza az élvezhetőségét, de ezt leszámítva összességében nézhető film. Blake Lively pedig remek alakítást nyújt benne.

2017.02.10 Enjoy

Végig pörgős, izgalmas film, ami nem hagyja unatkozni a nézőt. Moziban szórakoztató volt és nagyon is látványos. Maga a film műfaja viszont nem ragadott meg.