Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Syracuse   2019. 11. 25.

Az elején le szeretném szögezni, hogy nem olvastam a regényt. Kritikákat olvastam viszont a filmről, és ezekhez szeretném viszonyítani az értékelésem. Egyrészt igaz az, hogy 1994-ben, ennyi pénzből ez volt a maximum, amit a látványból kihozhattak, ezzel nincs baj. A színészek - főleg Gary Sinise - elviszik a hátukon a minisorozatot. Nekem viszont a második két rész jobban tetszett, mint az első kettő. Nagyon bírom a posztapokaliptikus témát és nekem pont ez okozott csalódást az első két részben - egyszerűen, 1994-ben, ennyi pénzből ezt jobban is meg lehetett volna oldani.

harnas1207   2019. 02. 20.

A történet elgondolkodtató és izgalmas, még ha eléggé elnyújtották is, mint a rétes tésztát. A megvalósítás már más tészta. Stephen King regényéhez hű maradt, de ez esetben kicsit változtattam volna a dolgokon. Pl a negatív főhős alakja nem túl rémisztő. Pedig ő a központi figura.

Gary Sinise
Ruby Dee
Jamey Sheridan
Molly Ringwald

Stephen King kedvenc karaktere a könyvben és a filmben egyaránt Lloyd Henreid (Miguel Ferrer) volt.

Azt a jelenetet, amikor egy autó majdnem áthajt Nick Andros (Rob Lowe) fején, visszafele vették fel.

Rob Lowe egy siketnéma karaktert alakít. A valóságban a színész nem hall a jobb fülére.