Örvény

Örvény

The Swerve

Hollynak látszólag mindene megvan: csodálatos két gyermeke, kiváló tanári állás, gyönyörű háza és egy remek férje, akinek szintén felívelőben van a karrierje. Ennek ellenére aggasztó jelek utalnak arra, hogy ebben a világban sincs minden rendben. A nőt álmatlanság gyötri, a gyógyszerek… Több

Rendező: Dean Kapsalis
Forgatókönyvíró: Dean Kapsalis
Premier: 2018.11.05. | HBO Max (2021.06.17.)

Ashley Bell
Bryce Pinkham
Azura Skye
Azura Skye
Zach Rand

KULCSSZAVAK

2022.02.07 drg0602

Nagyon jó alkotás. Elképesztő dráma, amely lassan kezd kibontakozni, viszont nagyon érdekes a témája, lebilincselő atmoszférája, érdekessé, egyben nagyon jó alkotássá teszi ezt a filmet! Színészi teljesítmények nagyon jók! 10/10

2021.07.04 dandelion1983

Kőkemény, mellbevágó alkotás. Szeretem a lassan kibontakozó, lélektanilag mély filmeket, ennek ellenére nem tetszett a film stílusa. Felénél ki akartam kapcsolni, de mégsem tettem, nem hiszem, hogy megérte végignézni.

2020.07.06 KATE

Nagyon feszült dráma, félelmetesen sötét, de a jó értelemben. Az alakítások kiemelkedőek, tudom ajánlani.

2021.06.18 Lali

Egy nagyon jó film, csak nagyon depresszív. Rossz látni, hogy a főhős élete mennyire nincs rendben és ezt senki sem veszi észre, pedig az arcára van írva. Szerintem olyan nézze meg ezt a filmet, aki lelkileg felkészült rá, mert eléggé lehúzhatja az embert.