Kukkolók

The Voyeurs

2024.03.10 Ahoj poplacsek

7/10 – A befejező fordulat dobta fel

Ez egy krimiszerű film a roppant divatossá vált Sydney Sweeney főszereplésével, aki a kiterápiázatlan hisztis rejtett bántalmazó párjával egy olyan loftlakásba költözik, amellyel szemben a Valóvilág Pistike arcú, de jól kitesizett fotográfus éli az ázsiai félvér, ennek ellenére érdekes módon latin nevű asszonyával a fáradhatatlan szexállatok hétköznapjait, függönyök nélkül. A történet a bugyuta erotikus kukkolós kezdésből átmegy krimibe, hogy a végén jöjjön egy csavar meg aztán egy újabb (tiszta OBI barkácsosztály). Végül a két csavar közül a második lesz az, amelyik kicsit helyreteszi az addig közepesnek mondható sztorit. Intellektuális síkja nincs a filmnek, ez színtiszta popcornozós mozi, bár a készítők egy ponton (amikor a fotósék mesélnek arról, hogy miért jogos szerintük, amit tettek) megpróbáltak túlnőni a korlátaikon, és valami társadalomkritikát meg társadalmi üzenetet megfogalmazni. Kár volt erőltetniük, elég röhejesre és kínosra sikerült, tipikusan az, amikor a hülye okoskodik szituáció, alekoszi szellemi magasság. Szórakoztató jelleggel jól nézhető egyszeri kikapcsolódás, van neki egy „Meghökkentő mesék” hangulata. Ha Sidney Sweeneyt ebben láttam volna először, akkor gyenge színésznőnek tartanám, szerencsére számomra a Realityben mutatkozott be. Popcornnal és művészi elvárások nélkül bátran nézhető.

2024.03.06 sptt

Átlagosnál egy hangyányival többet nyújtó erotikus thriller. Izgalmasan indul, abszolút benne van a lehetőség a filmben, de végül benne is marad, a cselekmény végére elfogyott a forgatókönyv... Kár érte, mert sokat ígérő volt az első félóra. Sajnos a... Több

2024.02.22 stevepisti

A történet jó, a színészek jól játszották a karaktereket. Végig fenn tudja tartani a figyelmet, feszültséget, nekem bejött.

2021.10.27 Lóri Ádámcsik

Szomszéd itt, csere ott...

Amilyen jól indul a film, annyira rossz a végén a dupla csavar. Szépen felépített, jó karakterekkel megáldott történet borzasztó befejezéssel. Jobban jártak volna, ha az első csavar előtt befejezik a filmet, vagy valami más befejezést kap. Sokkal jobb értékelést kaphatott volna, ha nem rontják el a végét.

2021.09.10 hansi13

Egy decens film, nézhető és érdekes a történet. Néhány helyen már-már bugyutának tűnt, ez igaz, és ez főleg a végén jött elő, viszont addig a pontig teljesen lefoglalt és érdekelt.

Szerintem ütős film lett

Kifejezetten jó szereplőket találtak a karakterekhez. Mindenkinek passzolt a szerep, hiteles. A főszereplő hölgyike egyéb bájait is bemutatni jó húzás volt, pedig amúgy nem vagyok oda a filmekben a meztelenkedésért. Bár a végére kiszámítható a bosszúállás, azért az első csattanó mellbevágó. Nem egy szokványos film. De persze a végére itt is belefűzték a langyi vonalat... nem lehet kihagyni sehonnan. Úgy állítják be, mintha minden második ember a saját neméhez vonzódna... és ez lenne a természet rendje... Mindegy. Beleszőtték, benne van. De ettől a film még kiváló.

2024.02.20 Schumy1

Jajjaj... amilyen jól indult,s zajlott kb. a film 3/4-éig, olyan drasztikusan lejtmenetbe csapott át a vége felé. Nagyon rossz befejezése lett. Pedig a téma kiváló, a szereplők is jól játszottak, erre a 4 csillag.

2021.09.13 Kiro93

Nagyon bejött a film hangulata, a díszlet, szereposztás, alakítások, koncepció. Viszont a befejezést túlzásnak éreztem, azt simán le kellene cserélni egy kicsit realisztikusabbra.