Thelma

Thelma

2021.08.23 Ildikó Bacskai

Horrornak semmiképpen nem mondanám, sokkal inkább egy nagyon finom művészfilm sötét elemekkel. A film egyrészt egy fiatal nő küzdelmét mutatja be, másrészt szerintem egy elég erős társadalomkritika is egyben. A zenék, képek és hangulat miatt többször... Több

2018.01.16 alexxx

Nagyon erősen kezdődik az idei mozis év. Floridai álom, A legsötétebb óra és a Thelma. Három egészen kiváló film a maguk műfajában. A Thelma egy pszichológiai, természetfeletti dráma lebilincselő történettel és remek alakításokkal. Nem bántam meg, hogy elmentem rá, és mindenkinek csak ajánlani tudom.

2017.12.27 indingo

Az ilyen északi filmek mindig nagyon lassan indulnak be, na ez még annál is lassabban. Az alapsztori tetszett, de kevés történés volt benne. Akadtak szép és érdekes megoldások, de így is csak közepes.

2018.05.12 BoBamburg

Majdnem f@sz@ film lett ez, de mégse. Szép, okos, hangulat és látvány világ oké, de mégis kevés. Sokszor indokolatlanul lassú a történet, és a végére se áll össze egy akkor katarzissá, hogy azt mondjam: HÚHA! Egyszer érdemes megnézni, de felejthető alkotás.

2018.03.30 Bazzzsi

Olyan se füle se farka történet. Volt benne potenciál, de a közepénél leült a történet és csak úgy lógott a levegőben az egész. A készítők se tudták, hogy zárják le.

2018.06.07 hsanya182

Egy keresztény kamaszlányról szóló kissé vontatott pszichófilm. Szóval a célközönség adott ki nézze meg. A lány nehezen illeszkedik be a társaihoz, okosabbnak hiszi magát mint a többiek. Az a sok belső lemondás, amit a szülei elé raknak, nem mer önma... Több

2018.04.15 TomÁcs

Ez a természetfeletti képesség bemutatása nem igazán volt kidolgozva a filmben. Persze kellett hagyni valami ismertlenséget, de így csak lebegett ez a szál.

2019.08.16 Lonka

Olyan melankólikus hangulata volt a filmnek, amiből csak percekre sikerült kitörnie. A többi játékidőre marad az álmosság. A története nesze semmi fogd meg jól.

2020.09.12 Timcsi

Az északi hatás nagyon jót tett a filmnek. Én megnéznék belőle egy második részt is, amikor a lány már a képességének valós tudatában van és használja is azt.

2019.04.23 petraszab

Én sokkal különlegesebb történetre számítottam, rengeteg pozitív kritika születette a filmről. Nem nyűgözött le, helyenként lyukas a története.

2018.03.18 Queenakasha

Ha valamit nem tudok befogadni, akkor azok a szupererős marhaságok. A melegek reklámozása is kezd uncsi lenni.

2018.05.09 Minka

Nekem ez a film elég nagy csalódás. Sokkal többet vártam tőle. De így marad a "majdnem" kategóriában. Majdnem elgondolkodtató, majdnem egyedi, majdnem jó...De összességében mégsem az. Igazából nem is értem, hogy mi is volt a valódi lényege...Mert nyi... Több

2018.01.11 vejunkanew

Nem számítottam egy ilyen erős természetfeletti thrillerre így az év elejére, de nagyon kellemesen csalódtam. Műfajában nem sok hozzá hasonlót tudok mondani, ami ennyire megfogott volna. Egyszóval: nagyon bejött.