Ők

Them

2022.10.30 N3lson

A rasszizmus, mint horrorfaktor jó felütés, és bár az utóbbi években több hasonló film volt (főleg Jordan Peele jóvoltából), még sincs még túlhasználva a téma. Ez a transzgenerációs traumákkal terhelt kertvárosi szociohorror kicsit komótosan kezd, ... Több

2021.04.19 Kovacs

Nagyon hatásos, remélem így folytatódik. Minden pillanata valamilyen érzést generált bennem, képtelen voltam nem odafigyelni.

2021.04.04 lalikefe

Minden kimagasló minőségről árulkodik, nagyon rákattantam. Ajánlom megnézni amilyen gyorsan csak lehet.

2022.09.04 kabel

Sajnos kicsit túlnyújtott, de hatásos horror film

A sorozat lényegében egy az egyben a Candyman című film nyújtott változata, ahol a rasszizmus személyesedik meg és alakul át szellemé, mely folyamatosan ijesztget egy fekete családot, akik fehér negyedbe költöztek. A cselekmény és jelenetek olykor nagyon lassúak, mindig mintha 5-6 másodperccel tovább ki lenne tartva minden beállítás teljesen feleslegesen. Maguk a horror jelenetek viszont kiválóak, és az egész sorozatot behálózza a creepységük. Ugyanakkor a sorozat kb. felénél megértjük, hogy mindenki hallucinálgat dolgokat, emiatt sajnos egyre kevésbé tudunk együttérezni a szereplőkkel, akik egyre inkább elrugaszkodnak a valóságtól.