Valaki van a házadban

There's Someone Inside Your House

2022.12.31 Adikgashiik Nézhetetlen

Csaknetflix

A másolat másolatának a másolata, netflixalizálva.

2021.10.09 Lóri Ádámcsik

Gyenge

Az előzetes sajnos most is átvert minket. Sokkal jobbnak mutatta a filmet, mint ami. Unalmas sztori, gyenge alakítások, kiszámítható végkifejlet. Nem ajánlom megnézésre sem. :(

2021.11.24 jfruzsi97

Átlagos film. Már az elején tudtam, ki a gyilkos. Néhol elég lapos volt. Egyszer meg lehet nézni.

2021.10.09 Eastern79

Tipikus slasher

Elképesztő mennyiségű fű, átlagos és sajnos kiszámítható sztori, sok hulla. James Wan producerkedése sem mentette meg.

2022.09.29 BoBamburg

Sokadjára lerágott csont, unalmas, teljesen semmitmondó és felejthető film. Egyszer meg lehet nézni, ha az ember valami könnyed horrora vágyik, de aki látott már hasonló filmet, az nem fog pofára esni tőle.

2021.10.07 stevepisti

Jól összerakott sablonfilm, sokadik hasonló horrorfilm ezzel a sablon felállással. Vártam, hátha sikerül valami újat belecsempészni, de sajnos nem így lett, talán a gyilkos által használt, az áldozatról mintázott maszk nem az, ilyenre nem emlékszem e... Több

2021.12.02 Török389133

Az IMDb-értékelést nem értem, annyira azért nem volt rossz film. Egyszer meg lehet nézni, bár tényleg nem túl izgalmas.

2021.10.07 Zola

A 90-es évekbeli vagdosós-szabdalós horrorfilmeket idézi, nyilván arra a nosztalgiára épít, de annyire nem tér el a bevett sémáktól, hogy egyszerűen kiszámítható és unalmas.

2021.01.09 Attila

Annyira tipikus... semmi eredetiség nincs benne. Lehet, hogy volt egy egész okés sztori valahol a háttérben, de az édeskevés.