Valaki van a házadban

Burkely Duffield
Jesse LaTourette
Asjha Cooper
Dale Whibley

Az Osborne középiskola érettségiző diákjait egy álarcos erőszaktevő terrorizálja, akinek célja, hogy minden áldozat legsötétebb titkát nyilvánosságra hozza. Egyedül egy csapat bajkeverő képes megállítani a… Több

Forgatókönyvíró: Henry Gayden
Premier: 2021 | Netflix (2021.10.06.)

2022.12.31 Adikgashiik Nézhetetlen

Csaknetflix

A másolat másolatának a másolata, netflixalizálva.

2021.10.09 Lóri Ádámcsik

Gyenge

Az előzetes sajnos most is átvert minket. Sokkal jobbnak mutatta a filmet, mint ami. Unalmas sztori, gyenge alakítások, kiszámítható végkifejlet. Nem ajánlom megnézésre sem. :(

2021.11.24 jfruzsi97

Átlagos film. Már az elején tudtam, ki a gyilkos. Néhol elég lapos volt. Egyszer meg lehet nézni.

2021.10.09 Eastern79

Tipikus slasher

Elképesztő mennyiségű fű, átlagos és sajnos kiszámítható sztori, sok hulla. James Wan producerkedése sem mentette meg.

2022.09.29 BoBamburg

Sokadjára lerágott csont, unalmas, teljesen semmitmondó és felejthető film. Egyszer meg lehet nézni, ha az ember valami könnyed horrora vágyik, de aki látott már hasonló filmet, az nem fog pofára esni tőle.

A film egyik producere James Wan, a Démonok között és az Eleven kór rendezője.Szerző: Eastern79

(2021. 11. 25.)
Mert ez a film bizony nem tud mást felmutatni, mint hogy ezeket a maszkokat tényleg elkészítette valaki. Az mondjuk szép munka volt. De akkor maradjunk is ennyiben. Több

(2021. 10. 06.)
There's Someone Inside Your House (2021)
Megtekintés: Horrorrajongónak nem is kérdés, hiszen már a cím is a tipikus klisét vezeti fel, amikor a gyilkos az áldozattal egy házban tartózkodik. Azután kiderül, hogy a cím csak hányaveti módon kapcsolódik a filmhez és legalább egy tucat filmet láttál az elmúlt 3-4 évben, amelyik közelebb állna hozzá. Több