Valaki van a házadban (2021)

There's Someone Inside Your House

Burkely Duffield
Jesse LaTourette
Asjha Cooper
Dale Whibley

Török389133   2021. 12. 02.

Az IMDb-értékelést nem értem, annyira azért nem volt rossz film. Egyszer meg lehet nézni, bár tényleg nem túl izgalmas.

jfruzsi97   2021. 11. 24.

Átlagos film. Már az elején tudtam, ki a gyilkos. Néhol elég lapos volt. Egyszer meg lehet nézni.

Lóri Ádámcsik   2021. 10. 09.

Gyenge

Az előzetes sajnos most is átvert minket. Sokkal jobbnak mutatta a filmet, mint ami. Unalmas sztori, gyenge alakítások, kiszámítható végkifejlet. Nem ajánlom megnézésre sem. :(

Eastern79   2021. 10. 09.

Tipikus slasher

Elképesztő mennyiségű fű, átlagos és sajnos kiszámítható sztori, sok hulla. James Wan producerkedése sem mentette meg.

stevepisti   2021. 10. 07.

Jól összerakott sablonfilm, sokadik hasonló horrorfilm ezzel a sablon felállással. Vártam, hátha sikerül valami újat belecsempészni, de sajnos nem így lett, talán a gyilkos által használt, az áldozatról mintázott maszk nem az, ilyenre nem emlékszem e... több»

Zola   2021. 10. 07.

A 90-es évekbeli vagdosós-szabdalós horrorfilmeket idézi, nyilván arra a nosztalgiára épít, de annyire nem tér el a bevett sémáktól, hogy egyszerűen kiszámítható és unalmas.

Attila   2021. 01. 09.

Annyira tipikus... semmi eredetiség nincs benne. Lehet, hogy volt egy egész okés sztori valahol a háttérben, de az édeskevés.

A film egyik producere James Wan, a Démonok között és az Eleven kór rendezője.

(Eastern79 )

Mert ez a film bizony nem tud mást felmutatni, mint hogy ezeket a maszkokat tényleg elkészítette valaki. Az mondjuk szép munka volt. De akkor maradjunk is ennyiben. több»