Tök alsó

Deuce Bigalow: Male Gigolo

2020.02.02 HE7EDIK

Innentől aztán jöttek a tök meg tökös filmek, ez volt mindegyik alapja.

Annyira nem tudok minden vígjátékot "hiperszuper végigröhögöm" filmnek nevezni!Na ezt sem.Nem értékelem,mert untatott.Vagyis értékelem,nagyon gyengére.

2019.07.20 Ms. Akárki

Rob Schneider egyik legjobb vígjátékja. Tökéletesen el tudja játszani az esetlen kis bugyuta, ám mégis jószívű és kedves karaktert. Szegény turmixhalXD De végül csak sikerült újrakreálni az akváriumotXD

2018.07.30 Norbi

Rob Schneider egy kultuszfilmje. Nem hiába lett folytatása, iszonyatosan jó ötletek vannak a filmben. A film hangulata abszolúte komolytalan így a szereplők még jobban tudták alakítani.

2016.11.28 a-arnold

Csatlakozom az előttem szólókhoz, zseniális szuper jó film :) Rob Schneider valóban hozza a tőle elvárt szintet :) Rengeteg poénnal, többször nézős film!

2016.10.24 jencike1985

Nagyon sokszor megnéztem. Rob Shneider hozza a szintet. Jól el szórakoztat és kikapcsol.Sokat nevettem mikor eltört az akvárium. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2016.08.23 beus1987

Beteg egy film az biztos. Mulatságos történettel és remek alakítással.

2018.03.19 hackerjulcsi

Nem szeretem olyannyira ezt a filmet, az alapötletét mégis el kell ismernem. A szereplő meg az egész film valahogy nekem túl sok volt és légbőlkapott.

2015.02.19 gotencha

Nagyon humoros, szórakoztató film, többszöri megtekintéssel is lehet rajta nevetni, egyszerűen megunhatatlan. Rob Schneider hozza a tőle elvárt "idióta" figurát, nagyon jól áll neki ez a szerep.

2018.03.29 NFG

Akárcsak Rob Schneider összes többi filmje ez is nem gyengén lett komolytalan! Ettől persze ha eltekintünk és kicsit ellazulunk, tényleg jó szórakozást tud nyújtani!

2018.01.04 Dius0520

Ha 1000x nem láttam, akkor 1x sem. :) Megunhatatlan film, Rob Schneider úgy játszik, ahogy az tőle elvárt ;)