Tök alsó

Tök alsó

Deuce Bigalow: Male Gigolo
NFG

Deuce nem vágyik sokra, a medence tisztító férfi boldogan éli a mindennapjait, egészen addig, amíg munkát nem kap egy luxusházban, és meg nem ismerkedik annak playboy tulajdonosával, Antoine-nal. Hősünk azt a feladatot kapja, hogy amíg a ház ura távol van, vigyázzon Antoine rendkívül… Több

Premier (HU): 2000.05.11. | Disney+ (2022.06.14.)

2020.02.02 HE7EDIK

Innentől aztán jöttek a tök meg tökös filmek, ez volt mindegyik alapja.

Annyira nem tudok minden vígjátékot "hiperszuper végigröhögöm" filmnek nevezni!Na ezt sem.Nem értékelem,mert untatott.Vagyis értékelem,nagyon gyengére.

2019.07.20 Ms. Akárki

Rob Schneider egyik legjobb vígjátékja. Tökéletesen el tudja játszani az esetlen kis bugyuta, ám mégis jószívű és kedves karaktert. Szegény turmixhalXD De végül csak sikerült újrakreálni az akváriumotXD

2018.07.30 Norbi

Rob Schneider egy kultuszfilmje. Nem hiába lett folytatása, iszonyatosan jó ötletek vannak a filmben. A film hangulata abszolúte komolytalan így a szereplők még jobban tudták alakítani.

2016.11.28 a-arnold

Csatlakozom az előttem szólókhoz, zseniális szuper jó film :) Rob Schneider valóban hozza a tőle elvárt szintet :) Rengeteg poénnal, többször nézős film!

Valóságos kultusz alakult ki a film körül a nézők körében. Szerző: Bogi87

A Metacritic oldalán 30/100 pontot kapott 26 kritika alapján.Szerző: Bogi87

A Rotten Tomatoes oldalán 23%-ot kapott 75 kritika lapján.Szerző: Bogi87

2005-ben jelent meg a folytatása Tök alsó 2. - Európai turné címmel.Szerző: Bogi87