A zenekar

A zenekar

La Banda

Edu élete nem sok izgalmat tartogat. A fiatal férfi a brit fővárosban zenészként éli a hétköznapok meglehetősen kiszámítható világát. Amikor hazatér Spanyolországba fivére esküvőjére, idegennek érzi magát és nem találja a helyét a jól ismert, mégis különösen távolinak tűnő… Több

Rendező: Roberto Bueso
Forgatókönyvíró: Roberto Bueso
Ország: Spanyolország
Premier: 2019.03.20.

2019.12.09 macuska

Be kell, hogy lássam, irtó jó hangulata van a filmnek, jól van felvéve és a karkterek is izgalmasak. A történet azonban nem igazán volt érdekes, ha jobban belegondolok, nagy szerencséje volt a forgatókönyvírónak, hogy maga a képi világa ennyire megtartja az egész koncepciót.

2019.05.24 jazzy

Hát ez elég kiszámítható volt, főleg, ha az ember filmezés előtt elolvassa a filmismertetőt. Nem sok meglepetést tartogat a nézőknek, viszont engem annyira nosztalgikus hangulatba hozott, hogy a gyengéi ellenére is közepest adok neki.

2019.08.10 SztarkTóni

Nagyon eredeti romantikus dráma, nem merül el mélyen az érzelmek ábrázolásában, viszont érezhető benne a lezártnak vélt múlt és a bizonytalan jövő szembenállása, mindez eg kis illúzióval is megfűszerezve. Könnyed, lassú ritmusú, elgondolkodtató, ugyanakkor szórakoztató film.

2019.08.11 googk

Na erre mondják azt, hogy "mese habbal". Nem állítom, hogy ez a film rossz lenne vagy épp túlságosan érzelgős, de azért egy kicsit több realitás belefért volna. Valahogy ettől a romantikus sablontól annyira kiszámítható lett az egész, hogy én nem is nagyon tudtam élvezni.

A film összbevétele 8 550 dollár volt (imdb.com).

Pilátus
Magyar passió