Trónok harca

Game of Thrones

2019.01.04 szabomarc

Engem annyira nem fogott meg, mint oly sokan másokat, ez viszont nem jelenti azt, hogy ne tetszene. Nagyon sok karakterrel dolgoznak, mindegyikük jól ki van dolgozva. Megtanulja az ember az első évadban már, hogy ebben a sorozatban senkinek sincs bér... Több

2019.05.08 alex

Csak egy gondja van ennek a sorozatnak. Az utolsó évad. A finálé. (Vagy az utolsó kettő?) Ennek ez tényleg nem hiányzik. Szerettem, amíg minden mendegélt nagy hűhó nélkül. Amíg mindig sok külön sztory volt. Ez tényleg hiányozni fog. Akár mehetne mint... Több

2016.05.09 hell.l

Ez egy nagyon jó sorozat, a legjobb a fantasy műfajában. Geoege RR. Martin által kitalált fiktív világ nagyon szépen megvalósult a képernyőn. Minden egyes rész izgalmas és az ritka egy sorozat esetében, hogy a hatodik évadjában is sok újat tud mutatni.

2016.04.27 HanGa

Jelenlegi kedvenc sorozatom! Elképesztően izgalmas, nagyon jó a története és itt nem laza facáznak, ha kell még a főszereplőt is kinyírják! A zenéit külön kiemelném, nagyon kellemesek.

2019.05.24 szf

Az utolsó részek fájdalmat okoztak

Az első hat, talán hét évad megérdemelte a legjobb értékelést mindenféle szempontból, és akármilyen sok sorozatot nézek, egyik sem tudott az első helyre lépni a Trónok harca miatt... aztán jött a nyolcadik évad. Fáj négy csillagot adni egy olyan tört... Teljes kritika

2019.03.22 Vágottszemű

Nekem nem tetszik ez a sorozat. Eléggé rosszak a karakterek, a színészek is gyengék. Nagyon rossz sorozat lett szerintem, nem értem, miért ennyire felkapott.

2016.10.01 Evcsi95

Nem igazán akartam elkezdeni a sorozatot. Általában amit millióan ajnároznak, nekem sosem jön be. De örülök, hogy végül mégiscsak belekezdtem, mert nagyon jó kis sorozat. Elég jó a történet és a karakterek is a helyükön vannak. Sok, váratlan fordulatot és halált tartalmaz.

2016.02.28 H.a.n.n.a

Nagyon különleges, teljesen kiszámíthatatlan korszakalkotó sorozat. Itt nem érdekli a rendezőket, ki a főszereplő ugyanúgy könyörtelenül kinyírják. Már várom az új évadot.

2015.11.01 Niki18

Abszolút ez az egyik legjobb megjelent sorozat. Kategóriájában pedig egyértelműen a legjobb. Nem is írok róla semmi mást. Kihagyhatatlan sorozat. Nagyon ajánlom!

2019.12.04 AlBundy

Egészen a 8. évad kezdéséig nem kezdtem el nézni, de úgy voltam vele, hogy mégsem kellene kihagynom a minden idők legjobbjának titulált sorozatot. Végül brutális darát tartottam, így a végkifejletet már én is a többi nézővel együtt követhettem. Most ... Több

2015.01.25 Mate

Egy rendkívül jó sorozat a Trónok Harca, mégis kissé túlértékelt. Az első néhány évad kissé hatásvadász, de izgalmas és érdekes, majd egyre inkább beindul, egyre jobban elkezdenek érdekelni a karakterek és azt veszem észre, hogy mint a messiást, úgy várom az új évadot.

2016.04.30 gazsika1978

Imádtam ezt a sorozatot. Minden egyes részét élveztem. Nagyon lekötötte a figyelmemet, nagyon sajnáltam,hogy vége lett. De már nagyon várom a folytatást. Mindenkinek csak ajánlani tudom

2016.05.21 Vadgazda

Nagyon jó sorozat! Kifejezetten változatos, fordulatos és egy teljesen új világot teremtettek vele a HBO-nál. Az írónak szerencsére nem tették bele minden időhúzását csak a lényeget ettől lett igazán élvezhető.

2017.06.01 szkodvig

Szeretem ezt a sorozatot. Habár itt-ott azért már kicsit erőltetett és unalmas de ettől függetlenül jócskán kiemelkedik a mai sorozatok zömétől,bár kicsit sok benne a szexjelenet szerintem.