Tükrök

Mirrors

2015.04.23 mimi

A Tükrök 1-2 vérengzős jelenetétől eltekintve semmivel sem emelkedik ki az elmúlt évek tucat horrorjai közül. Voltak benne paráztatós(nak szánt) jelenetek, és egy-két durva vérengzés, de igazából semmi extra. Túl sablonos, túl lassú

2015.03.18 pindurcat

Összességében túl sablonos, túl vontatott, néhány jelenettől eltekintve. Szóval nem hoz sok újat, egyszernézős kategória.

2015.03.30 Krekk

Nem egy vérfagyasztó horror, de vannak ijesztőbb - inkább véresebb - részek, gyenge idegzetűek is nézhetik, mégis hoz új meglepetéseket.

2015.03.04 Agnes96

Voltak benne ijesztőbb részek, meg maga a tükör dolog is régen foglalkoztatott téma, de több lehetőség volt benne, mint amennyit ki is használtak.

2016.05.15 Bulki

Nagyon küszködik a film, hogy rendes horror legyen belőle. Úgy tűnt nekem, mintha a rendező nem igazán értené, hogy hogy kell ezt csinálni, inkább klisékből dolgozik. Aztán meg Sutherland sem az a tipikus horrorfilmes színész, nem igazán neki való ez a szerep azt éreztem.

2017.03.14 ericsuj

elsőre tetszett, de szeretem a részleteket mégegyszer megnézni, másodjára már nem találtam olyan jónak, gondoltam hogy a végén ujra egymásra találnak a szülök :)

2023.06.12 Movieater

Borzongós

Tiniként láttam először, akkor kb. bokáig f*stam magam. Felnőttként már annyira nem félelmetes, viszont annál érdekesebb, izgalmasabb. Kifejezetten szeretem benne a gyermek Cameron Boycet. Vannak benne olyan képi elemek, amelyeknél inkább elfordítom a fejem a mai napig (saját állkapocs széttépése).

2015.04.22 feri1

A sztorit egész egyedinek mondanám, ha nem egy koreai (azt hiszem) horrorról koppintották volna. De szerencsére nem egy az egyben vették át, van benne sok egyediség, viszonylag sajátosan van felépítve, nem annyira kiszámítható. Ezek miatt szerintem egy tűrhető filmnek lehet mondani.

2015.01.22 elvi24

Én special szeretem a horror filmeket sőőt.. hát ez nem nagyon hasonlit a horrorhoz..