Túl a fenyvesen

The Place Beyond the Pines

2020.03.06 iq.csabi

Nagyon jó film, egyszer nézős, de annak kiváló. Végig lekötött, érdekes volt nagyon a történet és nagyon érdekes volt látni, ahogy a múlt mindig utol éri az embert. Kiváló színészek vannak a filmben.

2017.05.05 mamiéstöti2

Középkategóriás film, melyben elsősorban az egyéni alakításokra alapozzák a sikert, ami Ryan Gosling személyében nem igazán sikerült, de Eva Mendes is nyújtott már jobbat.

2019.01.07 indingo

Egy film, három élet története, amelyet összekapcsolnak az események és azok következményei. Neves színészek alakítják a főbb szerepeket már ezért is érdemes megnézni amellett, hogy film sem egy egyszerű történet.

2017.12.10 Deku

Más az én ízlésem mint amit ez a film nyújtani tudott és nem feltétlen nézném meg újra. Ezt a filmet nem tudom az egekbe magasztalni mivel igazán nem az én szájízemnek megfelelően alakult.

2017.10.25 Berto49

A közepesnél valamivel jobb filmet láthattam, egy nagyon gyenge négyes alá. Igaza van néhány hozzászólónak, hogy mintha 3 film lenne egybefűzve ebben a 140 perces(!) darabban. Közmondással szólva: a vér nem válik vízzé, vagyis a Jason gyerek örökli a... Több

2015.08.30 hsanya182

Szép kerek egész karmikus történet, az eseményeket nagyon szépen adagolván miközben fenntartja a feszültséget a lényegre összpontosítván. Több ember életének összefüggéseiről szól, nem egy átlagos film! Egy kellemes és tanulságos esti filmnek bevált nálam, érdemes megjegyezni a címét, még előkerülhet máskor is :)

2016.01.25 szaka123

Ritka jó film! Érdemes megnézni. Jól kitalált történet, mintha két filmet néznél meg, de a második nagyon az első hatása alatt marad! Két kiváló színész által előadott dráma, ami nem került itthon mozikba. Sajnos a jó filmekre ezek szerint már nincs ... Több

2018.12.27 elekm90

Jó film, bár kétségkívül a három harmadra bontott sztori elemei különböző minőségűek, nekem az utolsó harmad kevésbé tetszett, mint az előző kettő. 7,5/10

2019.03.26 Timcsi

A film érdekessége, hogy itt jött össze Ryan Goslingés és Eva Mendes. A története picit erőszakos és helyenként lapos.

2015.08.21 Moria99

Túl van ez hype-olva még hozzá erősen. Nem látom értelmét a filmnek, egyszerűen nekem ez maga volt az unalom. Végig néztem, hogy hátha majd a végén lesz valami, ami feldobja, de semmi sajnos végig untam az egészet. Lehet az én hibám, de ez van.

2015.08.20 Filmzabáló

Szokatlanul nagyszerű alkotás a Túl a fenyvesen, amely krimi elemekkel is bír. Igen hosszú, 140 perces és nyugodt filmről beszélünk, amely több részre oszlik, de a meglepődés érdekében nem árulom el a sztorit. Annyit mondok, hogy megéri, nagyon is.

2016.06.12 juliS

Nagyszerű film, Eva Mendes meglepően jól alakít benne, és Ryan Goslingról újra kiderül, hogy sokkal több egy nyálas szépfiúnál. Nagyon bírtam a film atmoszféráját, a sztori kellően érdekes, Derek Cianfrance pedig igazán jól adagolta a feszültséget.

2015.02.24 Norbi

Nézzétek meg mert érdemes! Nagyon ott van a film ! Ryan Gosling nagyszerűen játszik a filmben! Motorja is szuper!

2015.03.31 lizidavid2010

Olyan film, aminek nem lehet előre kitalálni a végét. Merész a szerkezete, de erre csak utólag lehet rájönni: mintha kettévágták volna. Az egyik főhős életét átveszi a másik. És mégis, mintha az első uralná végig a történetet. A motívumok is zseniáli... Több