Twister
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

drg0602   2020. 02. 13.

Szuper jó kis retro katasztrófa film, nekem nagyon tetszik! Nagyon jól mutatja be milyen a természet ereje. Kötelező darab!

Bazzzsi   2017. 11. 02.

Nagyon szeretem a katasztrófa filmeket. Van egy vonzódásom hozzá. Szerintem itt még a történettel se mentek el nagyon a készítők, hihető volt. Fordulatos történet.

HETEDIK   2019. 08. 05.

Ez az erőltetett szerelmi szám a két főszereplő között nem kellett volna, ezt leszámítva egy mai napig látványos és ezidáig a legjobb tornádós film. Persze a tornádók erősségi sorrendben követik egymást, a végére jut az F5-ös és a nagy finálé. Nagyszerű film Bont fénykorából.

Alexa   2015. 10. 13.

Huhh, milyen régi már ez a film. Mégis szívesen megnézem bármikor. A történeten sokat nem kell agyalni, viszont jól bemutatja ezeknek a megszállott kutatóknak a világát.

Szőr SzereLő   2016. 12. 06.

A maga nevében klasszikus, és számomra felejthetetlen alkotás. Rengetegszer láttam és remélem még fogom is. Nagyon jól megmutassa hogy természet ereje nem játék. Fantasztikus képsorok forgószelekről, és annak vadászatáról. Még ma is megálja a helyét a tvben.

Alan Ruck
Philip Seymour Hoffman
Sean Whalen
Bill Paxton

A tornádók erősségi sorrendben követik egymást, az utolsó a legerősebb F5-ös besorolású.

(HETEDIK )

1996-ban a 2. legtöbb bevételt hozó film volt.

Helen Hunt a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.