Vélemények: Undipofik (2019)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

petresku   2019. 05. 17.

Nem igazán tudom hova tenni ezt a mesét, mármint nem azzal van gondom, hogy kissé abszurd az egész, de szerintem azt a minimális mondanivalót se hozzá a produkció, amit egy mai animációt minimum elvárható lenne. Teljesen üresjárat az egész, és az ember is csak döbbenten ül, hogy mit is lát most tulajdonképpen. Nagyon csalódottan jöttem ki a moziból, mert szerintem az Undipofik egy hatalmas blöff.

Gwen_mot   2019. 05. 16.

Szerintem ez tipikusan az a mese, amire azt mondják általában, hogy egynek elmegy, de ennyi és nem több. Egy semmitmondó sztori, ami egy viszonylag jobb animációt kapott, sajnos ezt tudja az Undipofik. Szerintem simán kihagyható darab, és érdemes odafigyelni néhány sokkal komolyan mesére, ami még idén érkezik, ennek itt nagyobb voltja füstje, mint a lángja.

klip   2019. 05. 14.

Másfél órás reklámfilm az Uglydolls figuráknak, merchandise-ingnak abszolút tökéletes, szórakoztató mozifilmnek viszont rettentően kevés. Persze nem kétlem, hogy a fitalabb korosztály jól fogja magát érezni rajta, de amikor látom, hogy más animációs stúdiók tudnak készíteni olyan filmeket, melyek minden korosztálynak tudnak adni valamit, akkor kicsit fáj a szívem az ilyen filmekért, mint az Undipofik.

daniel52   2019. 05. 11.

Az Undipofik látványa egész egyszerűen lenyűgöző, minden elismerésem az animációs szakembereknek, de gyakorlatilag ez a legtöbb jó, amit el tudok mondani a filmről. Őszintén szólva valami viccesebbre, üdítőbbre, szórakoztatóbbra számítottam, de mégis inkább unalomba és érdekltelenségbe fulladt a dolog. Nem akarom nagyon lehúzni, de a legjobb esetben is csak egy közepes értékelést tudok rá adni.