Érdekességek: Undipofik (2019)

Tudsz egy érdekességet a filmről? Ne habozz, oszd meg a közösséggel

A filmben olyan sztárok dalai is felcsendülnek, mint Kelly Clarkson, Nick Jonas, Blake Shelton, Janelle Monáe, Bebe Rexha, Pentatonix, Anitta és a Why Don't We.

A film költségvetése 45 millió dollár volt, a STX azonban ezen felül további 40 milliót költött az Undipofik promóciójára és marketingjére.

A filmet eredetileg május 10-én mutatták volna be, de végül egy héttel korábbra hozták a premiert, mivel 10-én debütált a mozikban a Pokémon: Pikachu, a detektív is.

A STX 12-14 milliós premierhétvégét várt az animációs filmtől, az Undipofik azonban végül 8,5 millió dollárral nyitott Észak-Amerikában.

A filmet meglehetősen vegyesen fogadták a kritikusok. Az Undipofik jelenleg 32 százalékon áll a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon.