Üldözési mánia

Rat Race

2019.07.14 imreacs82

Whoopi Goldberg sajátos karaktere a filmnek a lelke. Érdemes megnézni, mert jó kikapcsolódás, viccesek a jelenetek, jók a beszólások és a poénok nem sablonosak.

2016.04.30 Leoni

Ez egy tök jó vígjáték, sok szereplős, fura helyzetekkel teli ámokfutás a nyeremény felé, maga az ötlet is szórakoztató.

2016.10.21 kernernoemi

A film felépítése, története hullámzó, néha kicsit unalmas aztán pedig felpörögtek az események. Összességében nem rossz film, egyszer érdemes megnézni , de túl sok maradandót nem hozott.

2016.04.30 nagyniki987

Sokszínű, szerethető, egyeti élményt nyújtó film, és ez a színészeknek köszönhető. És persze a dramaturgiának. Jók a jelenetek. Van egy két hullámvölgy a filmben de ezek nem olyan végzetes hibák hogy ne lehetne élvezhető a film.

2016.11.10 tjanika

Végig pörgős kis vígjáték ,nem mindennapi szereplőkkel,akik megmutatják,hogy tudnak ők viccesek is lenni ha akarnak. Láttam párszor,de még fogom is.

2015.02.03 mobilman89

Nagyon jó film, melyben egy csapat bolond fura figura versenyez 2 millió dollárért, és a végén a legjobb helyre kerül, egy jótékonysági koncertre, ahol éhező gyerekeknek gyűjtenek. Összességében tetszett, jó kis izgalmas kalandfilm.

2016.03.08 quentin

Nagyon szenzációs akar lenni ez a film, de csak egy közepes komédia, nem több. Tele vagyunk sztárokkal, és valóban van néhány nagyon jó és oltárian vicces jelenet, de ez nem képes elvinni a hátán az egész filmet. A vaskos humor néhol már átcsap a gag... Több

2015.03.03 DarkLion

Nagyon régi film, már vagy egy tucatszor leadta a tv. Többször is láttam már, egyszerűen mert szórakoztató, jól ki van találva. A humor több különböző nemével is találkozhatunk, itt van Cleese, Atkinson és még sokan mások, mind neves komikusok, de mi... Több