A fa alatt

Undir trénu

2022.04.16 Lóri Ádámcsik

Izgalmas

Egy nagyon jól összerakott, fokozatosan emelkedő feszültséggel teli film, ami bemutatja, hogy milyenné tudnak válni az emberek. A tanulság egyértelmű a végére... vajon megérte összeveszni egy fa miatt? Valóban csak az volt a baj, vagy a háttérben meghúzódó egyéni sérelmek? Ajánlom a filmet!

2018.06.06 Minka

Zseniálisan összerakott film. Az elején erősen megszorítja a kezed és végigvonszol a nyomasztó szituációk összes lehetséges verzióján...Mondjuk én a komédia kategóriát kissé túlzásnak érzem, maradjunk inkább annyiban, hogy nagyon jó poénok vannak ben... Több

2017.12.09 grigoriy1rem

Jópofa film, de az biztos, hogy nálam nem igazán lépte át az a bizonyos egyszer nézhető kategóriát. A karakterek nem igazán vannak kitalálva, amolyan sablonfigurák, és az egész film mozgatórugója maga a poénok próbálnak lenni, de nálam nem mindenhol jött át.

2017.12.16 Sziszi

Bocs, hogy ezt mondom, de nekem ez a film valahogy a hetvenes évek francia vígjátékait idézi. Nincs vele különösebb gond, és nem is sértésnek szánta, egész jó humora van az egésznek, de valahogy olyan fölöslegesnek éreztem ezt elkészíteni. Minden esetre szerintem érdemes megnézni.