Lelki ismeretek

Soul

2022.07.11 kevelin

Amennyire vártam ezt a mesét, annyira nem tetszett. Nekem nagyon unalmas volt, pedig a sztorija nagyon megfogott az előzetes alapján.

2020.10.14 pepmed

A Pixar ismét húzott valami egészen nagyszerűt, és azt hiszem, bátran mondhatom, hogy egy újabb, immáron sokadik klasszikussal bővült az animációs filmjeik sora. Egyszerre megható és humoros, szórakoztató és tanító, egyszóval lenyűgözött. Fantasztiku... Több

2022.04.18 HEROES OF THE DAY 2

Hiányos "mese"

Szó mi szó..ez már a sokadik Disney mesefilm, már csapatják egy pár éve Nekem ezekkel a kis mesékkel vegyes érzéseim voltak (azaz van amelyik tetezett..van ami orbitális nagy csalódás volt) Az újabbak között egyet nem tudok felhozni, amire maximálisan, 100%-ot adtam volna..ilyen esetben vsak a Hihetetlen Család első részével voltam így, mikor hibátlan találtam A Luca, A Vaiana, A Hihetetlen Család 2 nem talált el ..talán a Pirula Panda, de ott se tökély a helyzet Így a Lelki Ismeretekhez fűztem némi reményt, mert reméltem, hogy az előzetesek, a képek és a hype egy kellemes mesét látok, ami teljesen kikapcsol ÉÉÉÉS... És nem vagyok megelégedve!!!! Szerintem ez egyáltalán nem volt mese, és a gyerekek a "mese" többségén kamilláznak csupán Nem vártam egy végigröhögős Disney alkotást, de nekem túk zord volt a hangukata, 21 évesen is. Látványra viszont nem lehet panasz, a mondanivaló is viszonylag, de nekem nem sikerült kitümdökölnie a sorból Talán megadtam volna, (DE CSAK TALÁN) a négy csillagot, ha ehhez semmi köze nem lett volna a Disney-hez Nem így ismertem a DISNEY-t... Mint felnőtt animációs film, erős közepes, de még így is kilóg..van így is némi logikai bukfence A főszereplő karaktere viszont szerintem nagyon ellett találva, elkéoesztően szimlatikus volt, hogy ennlire küzd a zenéért A Lelki Ismeretek tehát szerintem nem sok emberben fog nyomot hagyni, de hát ha ilyen hype övezi:velem van a baj. Sajnálom, nekem nem jött át A Disney miatt adok egy gyenge közepest

2021.12.23 Timike

A Pixartól sok jó animációs filmet láttunk már, de nekem ez most kicsit közepesre sikeredett. Az alaptörténet sem volt a legjobb.

2022.02.08 roben2112

Mese, de inkább felnőtteknek.

Nem kimondottan gyerekeknek szól, ugyanis a mondanivalóját és a témáját még nem igazán tudják felfogni. A látványa nagyon szép, a karakterek és egyéb figurák ötletesek és teljesen rendben voltak, a történet elég egyedi volt. Lényegében ez egy mese felnőtteknek, és egy nagyon jó kis délutáni vagy esti szórakozás. A főszereplő szenvedélyével és életével teljes mértékben azonosulni tudtam már az elejétől kezdve, így nem volt kérdés, hogy ez a film hamar el fogja nyerni a tetszésemet. Pluszpont, hogy a belső érzéseinket kicsit láthatóvá karakterizálták, és más szempontból közelítették meg az ember lelki működését és azt, hogy mik történhetnek a halálunk pillanatában, még ha nyomokban fiktív is. Ajánlom mindenkinek, aki ezt olvassa, és tervezi a közeljövőben a film megnézését.

2020.11.07 [email protected]

Disney, Pixar! Hogy tudtok ilyen jó filmeket gyártani???

Mit is mondhatnék... Van benne humor, fantázia. (MEG HÁT PERSZE ÉNEKELNEK IS BENNE.) Nem vagyok benne biztos, hogy a filmnek volt forgatókönyve, hisz az animációs filmeknek nem nagyon van, de ezzel nem is nagyon akarlak foglalkozni. Régebben a 20th Country Fox volt a kedvenc filmcégem, de most a Disney és a Pixar. A lényeg, hogy jó volt, vicces volt. Egyszóval: nézhető.

2023.02.26 Japan

Csakis

16 éven felülieknek, mint ahogy az mindenki számára nyilvánvaló is. A film valódi üzeneteinek megértéshez némi valós élettapasztalat mindenképp szükséges. No persze azért már egy 10 évessel is neki lehet ülni.

2021.07.21 acey

Szerintem ez az utóbbi évek egyik legjobb animációs filmje. Mindenképpen látni kell!

2021.10.12 DReyy10

Mit mondhatnék, nekem nagyon bejött az alapelgondolása a történetnek, persze azt is mondhatnánk, hogy egyk kissé "tipikus" Disney, amitől akár kiszámítható is lehetne a sztori. Persze nem az. :)

2021.11.08 gamergirl96

Hihetetlen

Igaz, hogy szerintem a kisebb gyerekek nem értenék ezt a mesét, én a 6 éves húgommal néztem, és sok mindent meg kellett neki magyarázni a mesével kapcsolatban, de egyszerűen zseniálisan foglalja össze a hihetetlenül mély mondanivalóját a mese. Szerintem a Disney egyik legjobb meséje lett.