Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Út a vadonba

belavagyok   2020. 10. 27.

Itt még szerettem Kristen Stewartot. Olyan természetes volt, akárcsak a film, amely egy nagyon erős életérzést kölcsönöz.

indingo   2017. 04. 10.

Remek kis film volt, nagyon tetszett. Itt még Kristen Stewart is mennyire természetes és manír mentes volt. Hirsch nagyon jó választás volt a főszerepre.

Deku   2017. 07. 23.

Szerintem nagyon elnagyolt film lett. Egyáltalán nem éreztem úgy a film alatt, hogy bármi hitelesség lenne benne. Kristen Stewart itt is csak esetlenül téblábol.

Orosz István   2017. 07. 18.

Tudom igaz történet meg minden, de filmként számomra nem igazán remekelt. Szép tájakon vezet végig a film meg minden de akkor is, nekem csak egy átlagos történet, egy kalandvágyó fiatalemberről, akit a szeszélye vitt a sírba.

HETEDIK   2020. 10. 14.

Van néhány kivételes ember, akik ki mernek szakadni ebből a civilizációnak nevezett szarkupacból. McCandless ilyen volt. Igaz az életével fizetett, de 2 évig valóban ÉLT, csupa nagybetűvel. Valaki meg leél egy egész életet robotolva. Vajon melyik a jobb?

ZeroHero   2015. 05. 05.

Megejtően szépen fényképezett, minden jelenetében "kijátszott", sajátos-vándorremetés road-movie egy valós fiatalemberről, akit a wikipédia "American adventurer", "amerikai kalandor"ként aposztrofál. Inkább úgy fogalmaznék, kalandvágyó, a civilizáció... több»

Milanman   2015. 05. 04.

Sean Penn rendezőként is bizonyítja, hogy nagymester. Filmje tökéletesen mutat rá a modern társadalmak kiüresedésére, a fogyasztói társadalom csődjére, a civilizációból való kivonulás több évszázados vágyálmának modern kori megtestesülésére. Kiváló f... több»

A film Jon Krakauer azonos című regénye alapján készült.

A filmben az a férfi vezeti a furgont, aki utoljára látta élve Christopher McCandlesst.

(Menyét Ibolya)

Mikor rátaláltak Christopher McCandless holttestére, az mindössze harminc kilós volt. A karaktert alakító színész, Emile Hirsch nagyon lefogyott a szerep kedvéért, mindössze 52 kilós volt.

(Menyét Ibolya)

A film forgatása során a stáb négyszer utazott Alaszkába, hogy meg tudja örökíteni a különböző évszakokat.

(SódóGA)

Az üzenet, amit Christopher Johnson McCandless kirakott a buszra, úgy szólt: „S.O.S, segítségre van szükségem. Megsérültem, közel vagyok a halálhoz, és túl gyenge vagyok a túrához. Teljesen egyedül vagyok, nem viccelek. Isten nevében kérlek, mentsetek meg. Bogyókat gyűjtök a közelben, és estére visszatérek. Köszönöm, Chris McCandless. Augusztus?”. Az üzenet, ami látható a filmben, a naplójának egy oldala.

(SódóGA)

Sean Penn farkasokat bérelt a forgatáshoz egy ügynökségtől. Órákat játszott velük, etette őket, és játszott velük. A farkasok egy része még most is él, és meglátogathatók a Wolf Country USA-nél Palmer városában.

(SódóGA)

Amikor Sean Penn felkérte Eddie Vedder zenész-énekest, hogy készítse el a filmzenét, már azelőtt rábólintott, hogy bármit tudott volna a filmről.

(SódóGA)

Egyetlen alkalommal sem használtak kaszkadőröket Emile Hirsch jeleneteiben: se a sziklamászásnál, se a medvetámadásnál, se a folyóátkelésnél.

(SódóGA)

Jim Gallien, az alaszkai férfi, aki odaadta Chrisnek a gumicsizmát, önmagát alakítja.