VAN valami furcsa és megmagyarázhatatlan

VAN valami furcsa és megmagyarázhatatlan

2019.01.28 lauralaura

Nagyon szórakoztató volt, de közben kicsit fájó is. Különleges film, 20-30-as korosztálynak kötelező.

2016.06.11 Mulds

Lenyűgöző történetet kapott a film és elgondolkodtató néhány helyen. Szinte bárkinek nyugodtan tudom ajánlani egyszeri megnézésre mindenképp, mert szerintem fantasztikusan megalkották.

2015.06.03 sonyxxx

Nagyon tetszett a film, abszolút kiemelkedő magyar alkotás, főleg a költségvetése fényében. Jó zenék, jó hangulat, jó rendezés, kedves színészek, a történet és a mondanivalója is remek volt, ezek mind hozzájárultak ahhoz, hogy ez egy kellemes meglepetés legyen számomra.

2015.04.19 KeriPeti

Nem szeretem a magyar filmeket különösebben, de ez tetszett. Ahhoz képest, hogy magyar, jó volt látni, különösen, hogy volt egy sajátos hangulata a filmnek, persze amit csak mi magyarok érthetünk. Könnyen tudtam azonosulni a főszereplővel, lehet emiatt is tetszett ennyire.

2015.02.09 Manyi

Egész jó film. Aktuális problémákat vet fel, és mindezt szórakoztató formában adja elő. Érdemes megnézni.

2015.05.07 goldfisy

Kor- és társadalomkritika, könnyed humorba ágyazva. Szórakoztatóak a párbeszédek, jól kidolgozottak a karakterek. Az önironikus jellemek nagyon szórakoztatóak.

2017.11.17 laci044

Ötletes és ambiciózus alkotás. Vannak benne jó és érdekes ötletek, de ami miatt igazán tudnám ajánlani, az a benne festett korkép. A legtöbb kezdő vagy amatőr filmes első munkáiban egyfajta útkeresést mutat be, különösen, ha az adott művész fiatal. U... Több

2015.02.09 NeoLinda

Végre egy újítás a magyar filmek terén, én ide sorolnám még az Isteni Műszakot is, azzal a kivétellel, hogy ott komoly produceri gárda állt a háttérben. Ennél a filmnél érződik a pénz szűke, de a készítők remek megérzéssel használták ezt ki, és tetté... Több

2015.02.09 Bau1981

Azzal a tudattal ültem be rá, hogy ebben ráismerek a mai fiatalságra és az útkeresésükre. Ennyire céltalan volna a mai főiskolás, hogy azért megy bölcsész egyetemre, mert nem tudja mi akar lenni? Ez megdöbbentett és el is gondolkodtatott... Mivel én ... Több

2015.03.31 dudivar

Találó magyar vígjáték, magyarokról, magyaroknak. Tipikus magyar karakteren keresztül mutatja be a tipikus magyar mentalitást. Élvezetes film.

2015.03.02 janosmester

Végre, végre. Végre egy jó magyar film. Nem szeretem sajnos a magyar filmeket, de ez kimondottan tetszett. Egyetemistaként könnyű azonosulni a filmmel, pláne, hogy Budapesten éltem én is sokáig. Ettől függetlenül is szórakoztató lehet mások számára. ... Több

2015.01.26 palacsinta

Ritkán nézek magyar filmet, de ezt megérte megnézni. A főszereplő szerethető figura, a pesti poénok feldobták a hangulatot. Kellemes szórakozás!

2016.03.27 kispista5

A legjobb film, amit idén láttam, gratulálok az alkotóknak. Az érzés, amit okoz a címe, fantasztikus, le a kalappal.

2015.03.14 galambi

Nagyon szuper ahhoz képest, hogy magyar film, mondjuk én szeretem őket. De ez a kedvencem lett. Igazi hungaricum ez a film számunkra. Ezt szerintem aki a magyar filmekkel előítéletes, akkor is próbálja be, lehet, hogy tetszeni fog.:)