Vasököl
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

drg0602   2020. 02. 13.

Jó kis film, egyszerű történet, kis humor, akció, jópofa dolgok. Lefoglalt, simán jó szórakoztam, igaz nem volt benne semmi extra, ezért nálam nézhető film! 6/10

indingo   2017. 12. 30.

Picit olyan Disney mese érzések volt mikor néztem. A félárva kisfiú összebarátkozik konok édesapjával, tök véletlenül találnak egy robotot, amely szétver mindenkit.

dulkap   2015. 07. 30.

Abszolút nézhető a film, nekem tetszett. A történetből kihozták amit lehet mindezt úgy, hogy ízlésesen és megfelelően adagolták, az akciót, az érzelmekkel és egy csapatnyi humort. Technikailag teljesen rendben volt és a zene választás is tökéletes volt. Kellemes csalódás. Ha valaki nem vár többet a filmtől mint, hogy robotok verekednek robotokkal, akkor nagy csalódás nem érheti.

Deku   2017. 07. 18.

Habár Hugh Jackman-ről egyből a Rozsomák jut eszébe mindenkinek, szerintem ez is egyike a legjobb filmjeinek. A történet nem túl bonyolult de itt ez nem is hátrány. Egyszerűen fantasztikus.

TomÁcs   2018. 04. 15.

Transformers robotok kicsiben. Az elején elég furcsa volt ez a kívülről irányítjuk a robotokat dolog, de utána megszoktam. Tipikus amerikai film lett a vége.

Az egyik jegyszedőt a magyar származású Mary Magyari alakítja.

Abban a jelenetben, mikor Noisy Boy és Midas küzdenek, a One Man Army hallható Prodigy és Tom Morello előadásában. Eredetileg egyébként ez a Spawn-ban volt benne.

A betétdalok túlnyomó többségének műfaja rap.