Vasököl (2011)

Real Steel

Annuska   2020. 10. 01.

Egy jó pali, egy kölök, no meg robotok. Mi kell ennél több egy kellemes filmhez. Elmondom, semmi. Izgalmas volt a története, megnéznék egy 2. részt is belőle.

indingo   2017. 12. 30.

Picit olyan Disney mese érzések volt mikor néztem. A félárva kisfiú összebarátkozik konok édesapjával, tök véletlenül találnak egy robotot, amely szétver mindenkit.

dulkap   2015. 07. 30.

Abszolút nézhető a film, nekem tetszett. A történetből kihozták amit lehet mindezt úgy, hogy ízlésesen és megfelelően adagolták, az akciót, az érzelmekkel és egy csapatnyi humort. Technikailag teljesen rendben volt és a zene választás is tökéletes vo... több»

Deku   2017. 07. 18.

Habár Hugh Jackman-ről egyből a Rozsomák jut eszébe mindenkinek, szerintem ez is egyike a legjobb filmjeinek. A történet nem túl bonyolult de itt ez nem is hátrány. Egyszerűen fantasztikus.

Norbert93   2018. 11. 11.

Teljesen igaz a szlogen amivel reklámozták a filmet: A Rocky robotokkal. A kukás robot diadalmenete már inkább mesebeli, de nyilván egy "majdcsak" családi filmről beszélünk. A végén Hugh Jackman szárnyalása sikeresen a tetőpontjára vitte a filmet, nagyszerű alakítás volt tőle.

Sabnock Sanatory   2019. 09. 04.

Milyen filmeket csinálnak mostanában,te jó ég! Én Rocky filmeken nőttem fel,és Tysont láttam boxolni,Lennox Lewist,és most itt van ez a valami? Ejnye!

Yosihiro   2017. 12. 13.

Nagyszerű film. H Jackman a "farkas" ebben a szerepben is nagyot alakít. Jol áll neki ez a szerep én még egy folytatást is el tudtam volna képzelni. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Az egyik jegyszedőt a magyar származású Mary Magyari alakítja.

Abban a jelenetben, mikor Noisy Boy és Midas küzdenek, a One Man Army hallható Prodigy és Tom Morello előadásában. Eredetileg egyébként ez a Spawn-ban volt benne.

A betétdalok túlnyomó többségének műfaja rap.

Atom modelljének a kezét rádió-távirányítással mozgatták.

Összesen 26,5 robotmodellt gyártottak le, valamennyinek a feje hidraulikával mozgott.