Vasököl

indingo   2017. 12. 30.

Picit olyan Disney mese érzések volt mikor néztem. A félárva kisfiú összebarátkozik konok édesapjával, tök véletlenül találnak egy robotot, amely szétver mindenkit.

dulkap   2015. 07. 30.

Abszolút nézhető a film, nekem tetszett. A történetből kihozták amit lehet mindezt úgy, hogy ízlésesen és megfelelően adagolták, az akciót, az érzelmekkel és egy csapatnyi humort. Technikailag teljesen rendben volt és a zene választás is tökéletes volt. Kellemes csalódás. Ha valaki nem vár többet a filmtől mint, hogy robotok verekednek robotokkal, akkor nagy csalódás nem érheti.

Deku   2017. 07. 18.

Habár Hugh Jackman-ről egyből a Rozsomák jut eszébe mindenkinek, szerintem ez is egyike a legjobb filmjeinek. A történet nem túl bonyolult de itt ez nem is hátrány. Egyszerűen fantasztikus.

TomÁcs   2018. 04. 15.

Transformers robotok kicsiben. Az elején elég furcsa volt ez a kívülről irányítjuk a robotokat dolog, de utána megszoktam. Tipikus amerikai film lett a vége.

Bazzzsi   2018. 03. 31.

Tipikus amerikai film. Az apa és a fiú egymásra talál, a semmiből építenek egy szuper robotot. Amúgy megvett kilóra, tetszettek a robot boksz jelenetek is.

Az egyik jegyszedőt a magyar származású Mary Magyari alakítja.

Abban a jelenetben, mikor Noisy Boy és Midas küzdenek, a One Man Army hallható Prodigy és Tom Morello előadásában. Eredetileg egyébként ez a Spawn-ban volt benne.

A betétdalok túlnyomó többségének műfaja rap.