Vicky Cristina Barcelona

Vicky Cristina Barcelona

2022.07.23 Reitman

Csalódás

Woody a kedvencem, de ez valahogy nekem nem jött be! Jók a színészek, a világ legjobb városa, minden szuper, de a film valahogy nem. Az összes előző filmjére az innovatív, a zseniális, és művészi kifejezések közül legalább kettő mindig illet, de ez se nem új, se nem zseniális , sem pedig művészi! (Privát vélemény.)

2015.02.10 erare

Ez a kis huncut Woody Allen mindig feszegeti azokat a határokat. És milyen jól teszi! És milyen jót tesz ezzel az őt kedvelőknek! Szeretem ezt a filmjét (is). Van benne szerelem, szerelemszerűség, vágy, utazás, másság, lazaság, őrültség, humor, játékosság; komoly kérdések. Önismereti tréning volt számomra. Köszi!

2017.07.02 indingo

Még nem találkoztam olyan Woody Allen filmmel, ami tetszett volna. Hát ez is ilyen.......olyan semmilyen a történet és nekem a szereposztása sem tetszett.

2017.10.22 Deku

Elakadt a szavam is hisz nem tudom elég jól leírni de tökéletes volt a koncepciója. Ez aztán oltári király film lett. Nagyon kellemes volt az egész, hangulatos volt a látványvilága és nagyon lélegzetállító is.

2016.12.14 Dorkateo

Woody már csak tudja, milyenek a bonyolult kapcsolatok, aztán mindenki csak áll elgondolkodva, mi a fene is történt. Christina pártján állok, jó tudni mit nem akarok.

2018.07.29 Syracuse

Ha bírod Woody Allent, és/vagy Scarlett Johanssont, és/vagy Penélope Cruzt, és/vagy Rebecca Hallt, de férfi vagy és böszme sokat csalódtál már nőkben, vagy nő vagy és böszme sokat csalódtál már férfiakban, vagy nő vagy és böszme sokat csalódtál már ... Több

2015.05.09 hejnekem

Woody Allen film, amit valaki vagy szeret vagy nem. Jó története van, érdekes karakterekkel, realisztikus párbeszédekkel. Ez egy kellemes film, amit csak engedni kell, hogy magával ragadjon.

2017.03.21 Péter

Olyannyira tetszett ez a film, hogy emlékszem, egymás után kétszer is megnéztem moziban. Különös hangulat lengi át, s mindemellett igen szórakoztató. Jókat lehet nevetni rajta.

2016.12.09 Pappcsino

Woody Allen-től az egyik kedvenc filmem. Scarlett Johansson és Penélope Cruz viszik a pálmát. Talán a legjobban utóbbi alakítása nyerte el a tetszésemet. A zene is elképesztően jó.

2017.02.24 időjós

Woody Allen-t e filmjének köszönhetően szerettem meg, ez indított el bennem valamit, ami máig is tart. Zseniális film, egyszerre szórakoztató és elgondolkoztató.

2016.09.29 krajcsie

Kedvenc Woody Allen filmem a Vicky Cristina Barcelona. Középpontjában a szerelem, vagyis inkább egy szerelmi háromszög áll. A film tele van vággyal, őrültséggel és rengeteg humorral.

2016.01.08 mártilány

Nem ez lett a kedvenc Woody Allen filmem, de mivel eleve nagy rajongója vagyok a rendezőnek, nem tudom magam függetleníteni a dolgoktól. Tény, hogy a Cruz, Bardem és Johansson remek munkát végeztek, és az egésznek van egy nagyon is jellemző atmoszfér... Több

2015.02.09 dombia94

Ez az első film, amit láttam Woody Allentől és nagyon tetszett! Most már ő az egyik kedvenc rendezőm! Remek alakítások, kellően erős sztori és némi Woody-s humor, egyszóval minden, amit egy ilyen filmtől várhatunk.

2016.03.28 Hitman

Ismét egy Woody Allen film, amiben az emberi kapcsolatok és a női lélek kerül a középpontba, de ameddig ilyen színvonalon tud mesélni ezekről, nekem egy rossz szavam sem lesz. Remek film, kár, hogy készített már jobbat is, pedig úgy adnék neki öt pontot.