Víruscsapda

Víruscsapda

Carriers

A világméretű járvány következtében az emberiség nagy része kihalt. A túlélők próbálnak menedéket találni. Ha hinni lehet a kósza híreknek, a kevés fertőzésmentes helyek egyike a tengerparti kisváros. Ide igyekszik Danny az öccsével, Briannel és annak barátnőjével, Bobbyval. Negyedik társuk Kate, Danny barátja a suliból. A négy fiatal egy kihalt vidéken keresztül száguld a kocsival. Jól ismerik a szabályokat. Ne állj meg senkinek! Kerüld az autópályákat! Figyelj a fertőtlenítésre! Az útjuk során azonban számos, előre nem látott problémával kell szembenézniük.

Premier: 2009.08.18.

2023.11.20 Kóborló

Ember embernek farkasa

Anno annak idején azért tettem be eme alkotást a megnézendő filmek listájába, mert kimondottan kedvelem ama zsánert, avagy zsánereket, amelyek megtalálhatóak lennének ebben a történetében. Eme két zsáner képviselői, a posztapokaliptikus szál (amely t... Teljes kritika

2019.12.20 dailyfilmsan

Nekem ez a film a közepes kategória alját súrolja. Kezdjük ott hogy a film kicsit sem nevezhető horrornak, semmi zombi semmi nagyobb öldöklés. Ez egy túldramatizált dráma. Mennek benne a jelentéktelen viták. A szereplők saját magukat hazudtolják meg.... Több

Ezért néztem végig?Hogy a dögunalmas párbeszédeket hallgassam,és a szereplő ide-oda kocsikázását nézegessem.Köszönöm David Pastor-nak és Àlex Pastor-nak,ezt benéztem.Meg is érdemlem.De miért van a horror filmekhez besorolva?Ez egy bűn gyenge dráma,néhány akció jelenettel.

2016.05.12 coyote

Amolyan olcsó kis road-movie szerűség volt, a mellékszerepek egyértelműen jobb színészeket érdemeltek volna. De viszonylag tűrhető volt így is.

2018.01.06 Gyalog őrmester

Tegnap néztem meg a tv-ben ezt a filmet. Azt most leszögezném, hogy ez nem egy horror. Ez egy dráma, talán 2 jelenet volt, ami egy kicsit a horror felé nyúl, de ezért leadni 18-as korhatárral, szerintem elég gáz. Ez amolyan egyszer nézhetős film, nem rossz.

A film összbevétele 90 820 dollár volt (imdb.com).

A film a németországi Fantasy Filmfesten debütált 2009. augusztus 18-án. Szerző: Kóborló

A filmnek két ismert angol címe is létezik, az egyik a Carriers (ez az ismertebb, ugyanis a legtöbb plakáton ez szerepelt), míg a másik címe az Infectados volt (ez a cím látható a filmben is).Szerző: Kóborló

A film rendezőinek, Àlex Pastornak és David Pastornak ez volt az első egész estés filmrendezésük, ezelőtt csupán rövidfilmeket rendeztek.Szerző: Kóborló

A film már 2006-ban elkészült, de a forgalmazó, a Paramount csak 2009 szeptemberében engedte megjelenni.Szerző: dailyfilmsan