Volt

Bolt

2022.11.13 picurka

Aranyos történet, nekem tetszett.

2017.08.01 Orosz István

Egész jó kis animációs film. Vicces humoros tanulságos. A hörcsög, is nagyon nagy karakter, ha jól emlékszem T-Rex a neve. Mimdenképpen érdemes megnézni.

2019.09.29 dailyfilmsan

Aranyos mese de valami hiányzik belőle. Sajnos többszöri megnézésre sem sikerült rájönni mi az, szerintem szimplán láttam már jobbakat és nem gyakorolt túl nagy hatást rám. Persze azért egyszer simán meg lehet nézni, sőt többször is.

2019.07.21 Ms. Akárki

Aranyos kutyás gyerekfilm. Az animáció is nagyon szép és klassz a zenéje is. Tipikus kutyus haza akar találni a gazdijához, csak itt az a kis bökkenő, hogy a kutyus a filmje miatt amibe szerepel azt hiszi hogy szuper képességei vannak ténylegesen és ... Több

2018.01.14 Artemisia

Mozgalmas, szívhez szóló, akciódús rajzfilm. A Volt és Penny közötti szeretet nagyon meghatóan ábrázolják, bár vannak benne vidám,vicces elemek is,elsősorban dráma a szeretetről és a ragaszkodásról, hiszen Volt a lehetetlent is teljesíti, hogy vissza... Több

Még a fiammal együtt néztük meg,és hoppá,engem is a televízió elé szegezett rendesen.Aranyos,szívbemarkoló,és izgalmas kis tanmese a barátságról,és kitartásról.Üzenete,hogy soha semmit ne adjunk fel,mert a jutalom nem marad el.

2018.03.07 kevelin

Sajnos nem nyerte el a tetszésemet pedig, azt hittem hogy ha már egy kutyáról szól akkor az nagyon fog tetszeni. Sajnos nem így lett. Sokszor idegesített a történetvezetés annyira nem is tudott lekötni. Megnéztem de sem lebeszélve sem rábeszélni nem tudok senkit.

2015.01.28 london2012

Aranyos is mese vicces fordulatokkal teli. Mindenkinek érdemes megnézni csak ajánlani tudom.

2015.07.26 one1970

JÓÓ volt! Elején azt hittem, hogy sz*r történet lesz egy ilyen szuperhőskutyával (a szuperhősös filmeket, amugy szeretem, de nem állatoknál). De meglepődtem, tök jó volt. A viccek hatalmasak voltak kedvencem T-Rex :DD

2018.03.18 hackerjulcsi

Szerették volna megint meglovagolni a gyerekek szeretetét az állatok iránt, de szerintem kicsit félresikerült ez a próbálkozás. Egy átlagos, közepesen jó megvalósítású film a VOLT.

2015.04.25 Brigusz724

Jó kis mese, nálunk sem lett kimondottan kedvenc. Szegény kutyust sajnáltam benne, hogy a díszletben tartották, és teljesen meg volt győződve róla, hogy szuperhős. És a "polibigyó" szó annyira édes, hogy még néha én is ezt használom a csomagolóra.

2018.03.30 NRD

A mesefilm alapvetően jó. Hektor a legnagyobb forma benne. Ő tetszett benne a legjobban. Az egész mese szerintem kicsit vontatott. Ez egy egyszer nézhetős felejthető mese.

2016.05.21 Gecko

Nem tetszett. Sajnos ez is iskolapéldája annak, hogy manapság egyre kevésbé csinálnak jó rajzfilmeket. Már nem tudnak eredeti, új ötletekkel előállni emiatt ezek már laposak unalmasak és vontotottak.

2015.08.21 Dracule

Fantasztikus volt. Konkrétan ledöbbentem, amikor ezt a filmet néztem. Ugyanis mások ajánlották eme alkotást és akkor nem hittem, hogy ezt bármilyen formában beveszi a gyomrom. Azonban kellemesen kellett csalódjak, mert szinte teljesen elvoltam vele. Lekötött tökéletesen.