Vélemények: Volt (2008)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Orosz István   2017. 08. 01.

Egész jó kis animációs film. Vicces humoros tanulságos. A hörcsög, is nagyon nagy karakter, ha jól emlékszem T-Rex a neve. Mimdenképpen érdemes megnézni.

dailyfilmsan   2019. 09. 29.

Aranyos mese de valami hiányzik belőle. Sajnos többszöri megnézésre sem sikerült rájönni mi az, szerintem szimplán láttam már jobbakat és nem gyakorolt túl nagy hatást rám. Persze azért egyszer simán meg lehet nézni, sőt többször is.

Edii   2015. 09. 16.

Igazi gyerek mese! Nagyon aranyosan vicces, ugyanakkor fordulatos is, a karakterek pedig nagyon édesek.

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

Aranyos kutyás gyerekfilm. Az animáció is nagyon szép és klassz a zenéje is. Tipikus kutyus haza akar találni a gazdijához, csak itt az a kis bökkenő, hogy a kutyus a filmje miatt amibe szerepel azt hiszi hogy szuper képességei vannak ténylegesen és ez adja a film legtöbb bonyodalmát. A hörcsög pedig haláli, jókat nevettem szegényként.

Artemisia   2018. 01. 14.

Mozgalmas, szívhez szóló, akciódús rajzfilm. A Volt és Penny közötti szeretet nagyon meghatóan ábrázolják, bár vannak benne vidám,vicces elemek is,elsősorban dráma a szeretetről és a ragaszkodásról, hiszen Volt a lehetetlent is teljesíti, hogy visszataláljon a gazdájához; tulajdonképpen a Hollywood-i Lessie hazatér :-) A humoros jelenetek szórakoztatóak, az állatszereplők pedig aranyosak . Azon kevés rajzfilm közé tartozik, amely valódi tanulsággal szolgál felnőtteknek is.

hackerjulcsi   2018. 03. 18.

Szerették volna megint meglovagolni a gyerekek szeretetét az állatok iránt, de szerintem kicsit félresikerült ez a próbálkozás. Egy átlagos, közepesen jó megvalósítású film a VOLT.

kevelin   2018. 03. 07.

Sajnos nem nyerte el a tetszésemet pedig, azt hittem hogy ha már egy kutyáról szól akkor az nagyon fog tetszeni. Sajnos nem így lett. Sokszor idegesített a történetvezetés annyira nem is tudott lekötni. Megnéztem de sem lebeszélve sem rábeszélni nem tudok senkit.

Brigusz724   2015. 04. 25.

Jó kis mese, nálunk sem lett kimondottan kedvenc. Szegény kutyust sajnáltam benne, hogy a díszletben tartották, és teljesen meg volt győződve róla, hogy szuperhős. És a "polibigyó" szó annyira édes, hogy még néha én is ezt használom a csomagolóra.

one1970   2015. 07. 26.

JÓÓ volt! Elején azt hittem, hogy sz*r történet lesz egy ilyen szuperhőskutyával (a szuperhősös filmeket, amugy szeretem, de nem állatoknál). De meglepődtem, tök jó volt. A viccek hatalmasak voltak kedvencem T-Rex :DD

london2012   2015. 01. 28.

Aranyos is mese vicces fordulatokkal teli. Mindenkinek érdemes megnézni csak ajánlani tudom.

Dracule   2015. 08. 21.

Fantasztikus volt. Konkrétan ledöbbentem, amikor ezt a filmet néztem. Ugyanis mások ajánlották eme alkotást és akkor nem hittem, hogy ezt bármilyen formában beveszi a gyomrom. Azonban kellemesen kellett csalódjak, mert szinte teljesen elvoltam vele. Lekötött tökéletesen.

NRD   2018. 03. 30.

A mesefilm alapvetően jó. Hektor a legnagyobb forma benne. Ő tetszett benne a legjobban. Az egész mese szerintem kicsit vontatott. Ez egy egyszer nézhetős felejthető mese.

Gecko   2016. 05. 21.

Nem tetszett. Sajnos ez is iskolapéldája annak, hogy manapság egyre kevésbé csinálnak jó rajzfilmeket. Már nem tudnak eredeti, új ötletekkel előállni emiatt ezek már laposak unalmasak és vontotottak.

szune40   2015. 06. 19.

Aranyos volt a kutyus de pozitívumnak csak ennyi. Kisebbeknek lett ez kitalálva. Sajnos meg se próbálták élvezhetőbbé tenni az idősebbek számára. Így egy egyszer nézős darab lett számomra belőle.

era93   2015. 06. 02.

Érezhető volt, hogy ezzel a mesével kicsit alacsonyabb korosztályt céloztak meg. Emiatt is volt nehezebben emészthető az idősebbeknek. Maga a kutyus nagyon aranyos volt és jópofa de a sztori tényleg elég lapos. Mindenesetre a kicsiknek ajánlott :)

johnny87   2016. 04. 24.

Ez egy igazán aranyos és megható kis mese.A kis naiv kutya és az utcán nevelkedett macska ami megtanítja a való életre jó párosítás lett.A történetvezetés nagyon szép és kidolgozott.A zenéketet is nagyon eltalàlták.Sok sok karakter megtalálható a mesébe de azok is jól kidolgozottak Amit akar mesélni az az hogy sok minden számít az életbe de inkább a szeretet a legfontosabb.

sziliné bea   2015. 02. 10.

Nem tartozik a kedvenceim közé,de egyszer érdemes volt megnézni!! Aranyos mese! A karakterek helyesek voltak, lehetett nevetni is a történeten és rajtuk, de azért ettől láttunk már jobbat is.

sbalazs   2015. 01. 27.

Remek kis mese. A tengerimalac karaktere pedig kimondottan jópofa.

Kecskex   2015. 04. 06.

Biztos sokaknak kedves mese, de számomra csak egy elcsépelt történet új köntösben, ami még csak nem is tetszik. Aki mégis megnézi annak jó szórakozást!

Sheeny004   2017. 08. 16.

Tanulságos animációs film. Vicces, szórakoztató. Nem csak a gyerekeket köti le hanem a felnőtteket is. Minket szüleimmel jobban lekötött mint a 8 éves húgomat szóval.. :D Amúgy fordulatos, van benne csavar. Tökéletes :)

katus200   2015. 03. 06.

Nagyon jó kis mese.imádtam benne a tengerimalacot :) Nagyon szórakoztató, szépen animált, szerethető történettel és karakterekkel rendelkező mese.

DeWitt10   2016. 08. 30.

Nekem nagyon tetszett a mese. Most 2016-ban láttam először,nem is tudom régebben miért nem néztem meg :D Hamarosan tervezem megvenni majd Blu-ray kiadásban :) Aranyos mese nagyon. Nálam ez lett a legkedvencebb mesém :D Csak ajánlani tudom. Magyar szinkron nagyon jól sikerült hozzá. Pozitív: Szinkron, történet, karakterek, dizájn és még sorolhatnám stb... Negatív: Ilyen nincs!

RókaÚr   2015. 10. 01.

A cica nagyon cuki, lehetne csinálni róla egy külön filmet! De az összes állat nagyon aranyos volt, a film pedig vicces és szórakoztató. A felnőttek számára is élvezhetővé tették a kis rejtet poénokkal, amiket a gyerekek nem biztos, hogy értenek. Mi mást várhatnánk még egy animációs filmtől?

Phalanx   2014. 11. 22.

Aranyos mese volt, a gyerekek nagyon élvezték. Bár a sztori nem túl eredeti, de ez talán nem is várható el egy gyerekfilmtől. A szereplők bájosak voltak, és nagyon szép film grafikája is. A 8-9 éves gyerekeknek biztos tetszeni fog, egy vasárnap délutáni mesének bárkinek ajánlom.