Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Cosmoball - A galaxis kapusa (2020)

Cosmoball

Norbert93 Nézhetetlen  2021. 02. 22.

Felháborítóan rossz

Azt hittem, hogy a közeljövőben nem fogok még egy olyan borzalmas filmet megnézni, mint az Artemis Fowl, erre tessék, itt a Cosmoball. Ilyen borzalmas ifjúsági jellegű filmeket még az NSZK-ban sem csináltak annak idején, sőt gyakorlatilag díjnyertes műalkotásnak is tűnnek mellette. Ezek az új vonalú, streamer szolgáltatókra szánt tini fantasy-k/sci-fik olyan mértékű fantáziátlanságról és sterilségről tesznek bizonyságot, hogy bárkit, aki ezeknek az elkészítésében – mint rendező/producer vagy forgatókönyvíró – részt vett, nem szabadna soha többé filmforgatás közelébe sem engedni, nemhogy abban bármilyen formában részt is vegyenek. Nem értem, hogy miképpen lehetett ennyire értékelhetetlenül rossz film, mikor a látvány igazság szerint nem is olyan rossz, látszik azért, hogy költöttek rá. De a pénzen felül semmi mást nem látok benne, ha egy közepes minőségű telefont a kezembe adnának, nagyjából az azzal forgatott filmmel lenne egy szinten, de még ebben sem lennék teljesen biztos, mert ennek a filmnek a cselekményénél néha éjszakánként komolyabbat és komplexebbet álmodok.

Mobee   2021. 02. 22.

Nem egy jó film szerintem, de ha az ember úgy ül le hozzá, mint egy családi filmhez, amin szórakozni szeretne, akkor azért elmegy.

Gino   2020. 12. 10.

Szerintem a rossz vélemények ellenére egy jó film. Nekem tetszett, a látvány nagyon jó. Lehet, hogy sok embernek az a baja, hogy orosz.