Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Régen menőbbek voltunk (2016)

Was hat uns bloß so ruiniert

Deku   2017. 10. 25.

Semmi eredeti és semmi izgalmas nem volt benne éppen emiatt nem dobta fel a kedvem. Ez a film sajnálatosan nem igazán volt annyira megkapó, mint ahogy én azt tőle elvártam, vagyis ami miatt csodásnak hívhatnám.

Gwen   2017. 04. 25.

Jaj, nekem ez a film nagyon nyomasztó volt, még talán nem is ez volt a célja. Az én baráti körömmel is pontosan ez történt. Bár nagyon sok mindent hitelesen mutat be az emberi kapcsolatokról, mégis azt tudom mondani, hogy talán túlságosan komolyan veszi önmagát.

justynaw   2017. 01. 28.

Az egész filmnek egyszerűen nagyon jó hangulata van. Imádtam az elejétől a végéig, igaz egy pici hiányérzetem támadt belőle, bár ez is mintha inkább amiatt az érzés miatt van, hogy egyszerűen néztem volna még tovább.

Pheline Roggan
Manuel Rubey