Hét nővér

Seven Sisters

2019.01.13 szabomarc

Nekem nagyon tetszett a film, szeretem az ilyen jövőben játszódó dolgokat, érdekes kérdéseket vetnek fel, ahogy ez a film is. Jó volt, pörgős, fordulattal a végén.

2018.07.18 czerik

Jó, élvezhető film. Lassan bontakozik ki a történet, de annál élvezhetőbb történetet kapunk. Ajánlom mindenkinek.

2018.02.04 Mithrel

Ez a film sokkal több, mint amennyit ígér. Nem csak egy jó történet, körömrágóan izgalmas csavarokkal, pörgős akcióval, véres valósággal és súlyos döntésekkel, hanem egy olyan témát is boncolgató film, ami nagyon is aktuális. A disztópikus világa abs... Több

2017.12.27 schvarz

Régen láttam ilyen jó akció scifit. Valóban elképzelhető jövőképet felvető, reális problémával foglalkozó film, ami elgondolkoztat. Lehet rajta agyalni. Lelkileg mélyreható, agyalós film!

2017.12.01 edessszilvia

Nagyon izgalmas és tanulságos scifi, ami érdekes kérdéseket Vet fel és olyan témákat dolgoz fel amik nem mindennaposak. Mögöttes tartalma sokatmondó és elgondolkodtató

2017.11.27 Imlah

Akciókban bővelkedő, izgalmas, színvonalas film. Nagyon tetszett benne, hogy fordulatos, egyáltalán nem kiszámítható és még a film végét sem sejtettük hogy mi lesz. Kemény, erős és magával ragadó, valós problémákra épülő thriller/dráma.

2018.05.07 Sólyom.Pocok

Egy nagyon ígéretes sztorinak indul a film, de sajnos gyorsan egy egyszernézős rtl-klub hétvégi délutános kategória lesz belőle. Az alapfelvetés nagyon jó, a látványvilág tökéletes, a sztori viszont egyszerű, mint egy bot, ráadásul igen giccses is... sajnálom ezt a filmet, több volt benne.

2019.03.03 FGyula

Ez nagyon gyenge

A film sajna nem hoztam azt amitt vártam.

2018.04.16 Csicsi88

Nekem tetszett a film, habár elfogult vagyok, szeretem Noomi Rapace filmjeit. Szerintem az alakítása remek volt ebben a filmben is. Nagyon érdekes a jövő elképzelése és egyben félelmetes is.

2018.08.14 buzsikturner

Bár némely jelenet eléggé elnyújtott, és a történet kissé túl van magyarázva, az alapkoncepció elgondolkodtató. Se az angol, se a magyar cím nem segít, hogy ne derüljön ki már az első percekben a lényeg, ettől függetlenül számomra kellemes meglepetés... Több

2018.05.15 jos78

Nekem tetszett a film. Nem volt sablonos, végig lekötött és szerintem izgalmas is volt.

2018.11.10 Attish79

Rengeteg lehetőség van a történetben, amit ez a film nem tudott kiaknázni. Unalmas, érthetetlen megvalósítás. A film háromnegyedéig nem tudja az ember kiért kell izgulni, kinek kell szurkolni. A nővérek - SPOILER! - hullanak, mint a legyek, de igazáb... Több

2021.02.21 Zuzu

Számomra érdekes volt, de elvesztem, hogy most melyik nővér dobta fel a többit. Hiányérzetem van a film végén, valami hiányzott belőle.

2018.07.16 taib

A film látványos volt és izgalmas. Igazán elgondolkodtató a mi jövőnkkel kapcsolatban is .