Vadon

Wild

2015.03.14 LionScot

Ez egy igazán inspiráló életrajzi film!! Hihetetlenül jó alakítással!!Reese Witherspoon eddig kevés alkalommal mutatta meg drámai oldalát, de bizony nagy színésznő. Vallée pedig nagy zseni, aki minimális pénzből is remek mozit tud készíteni. Tanulságos film!!

2015.02.23 Norbi

Nagyon tetszett a film! Szuperjó alakítás Cheryl ! Bizony elgondolkodtató, minden ember életében eljön egyszer egy vadonjárás!

2015.03.18 Nina73

Mikor vége lett a filmnek csak egy vágyam volt, csomagolni és elindulni. A Camino is nagyon vonz de ezek a tájak elvarázsoltak és azonnal útra keltem volna. Reese Whiterspoon nem csak egy Dr. Szöszi ez már biztos.

2015.10.09 Cercei

Végre egy olyan film, mely kihívásai inspirálták Reese Witherspoont, hogy előbányásszon magából valami mélységet. Véleményem szerint ennyire hiteles még nem volt a filmvásznon. Kicsit Camino-fílingem volt miközben néztem, de mégis más: ez az amerikai... Több

2024.01.18 dmikk

Jajj...

Reese Witherspoon... Itt gondolkodtam el, mikor belefogtam. Egyszerűen nem szeretem ezt a színésznőt, és most is bejött. Gondoltam, megnézem, hátha az „Út a vadonba” című filmhez hasonló élményt nyújt, de sajna nem... Most lehet lesz egy kis spoiler,... Teljes kritika

2015.02.16 Agneess

Kicsit többet vártam ,mélyebben kellett volna érezni ezt a kivételes teljesítményt! A főszereplő jó volt!

2017.12.06 Bolhaseb

Lenyűgöző! A film és a könyv főszereplője is olyan szinten megfogott, hogy elakad a szavam, ugyanakkor elfog a vágy, hogy velük vagy egyedül végigjárjam ezt az utat!

2015.07.17 lakilúk

Ismét egy film, mely arra emlékezteti a halandót, hogy próbáljon meg tudatosan élni és nem megbánni semmit, ami a múltban megtörtént. És jelzés is ez a film, hogy mindenkinek eljön az életében az az idő, amikor megjárja a maga 'Vadonját' vagy Caminoját. Elgondolkodtató, izgalmas, Oscar gyanús játék Reese-től.