JamesBont   2016. 04. 04.

Régen láttam ilyen erős filmet. Habár nem vagyok sportkedvelő típus, azért számomra is tudott érdekes és elgondolkodtató információval szolgálni a film. Emellett nem volt unalmas.

ZeroHero   2015. 05. 05.

Legyen elég levegő a tüdődben, teljenek meg élettel a lábaid, fújjon mindig hátulról a szél, és kapj szárnyakat." ( nem az Ő szavai de...) Jó film.....előre-mindig előre...ne nézz vissza...... 10/10

Mirci   2015. 10. 04.

Érdekes életrajzi film, nekem annyira nem tetszett, de egyszer meg lehet nézni. Valahogy nem volt hiteles.

A film összbevétele 777 423 dollár volt (imdb.com).

Robert Towne Tommy Lee Jones-t szerette volna megnyerni Bill Bowerman szerepére, de a színész visszautasította az ajánlatot.

Harrison Ford is szóba került Bill Bowerman szerepére.

A filmért Legjobb férfi mellékszereplő Golden Globe-díjra jelölték Donald Sutherlandet, a díjat azonban Ed Harris kapta A Truman-show-ért.

(ZeroHero)