Halálos kitérő 2.

Wrong Turn 2: Dead End

A filmben tizenhárom ember leli halálát.Szerző: BRANTON

Joe Lynch-nek ez volt az első egész estés rendezése, korábban csupán egy rövidfilmet rendezett. Szerző: Kóborló

A filmet egyből dvd-s megjelenésre készítették, mozikban nem mutatták be.Szerző: Kóborló

Az eredeti forgatókönyv szerint Nina terhes lett volna, de ezt végül megváltoztatták.Szerző: Kóborló

Az első színész, akit azonnal szerződtettek a filmhez, a Dale Murphy karakterét alakító Henry Rollins volt.Szerző: Kóborló

A forgatást 2006. május 29-én kezdték el, és 2006. június 30-ra már be is fejezték.Szerző: Kóborló

A filmbéli Ninát alakító Erica Leerhsen szinte az összes jelenetét kaszkadőr nélkül csinálta végig.Szerző: Kóborló

Az egyetlen színész, aki visszatért az első részből, Wayne Robson (1946–2011) volt. Ő alakította az első részben a benzinkutast.Szerző: Kóborló

A film rendezője, Joe Lynch állítása szerint közel 300 liter vért használtak fel a forgatások ideje alatt.Szerző: Kóborló

Egyes pletykák szerint az első rész egyik főszereplője, Eliza Dushku visszatért volna egy cameó erejéig ebben a részben, de ez végül nem valósult meg.Szerző: Kóborló