Wyatt Earp

alexxx   2016. 07. 21.

Epikus western, egyszerűen minden megvan benne, ami egy klasszikushoz szükséges. Ha bírod a műfajt, semmiképp ne hagyd ki!

FunBoi   2015. 09. 20.

Eltekintve attól, hogy baromi hosszú, egészen élvezhető western. A rendezés kiváló, a szereplők szépen hozzák a karaktereiket, szóval ezzel nincs gond, ha fél órával rövidebb lett volna, nem is unatkoztam volna.

luksa10   2015. 08. 03.

Figyelmeztetek mindenkit, lassú filmről van szó, de a maga nemében egészen kiváló. Tökéletes rendezés, kiváló szereposztás!

Dennis Quaid
Gene Hackman
Michael Madsen
Linden Ashby
Kevin Costner

Gene Hackman kapta a 3. legnagyobb gázsit, és fel is van tüntetve a neve a film minden plakátján, holott kevesebb mint 10 percet látható a képernyőn.

Az eredeti terv szerint a film egy 6 órás minisorozat lett volna.

Michael Madsen nek felajánlották Vincent Vega szerepét a Ponyvaregényben (1994), de akkor már nem tudott kiszállni ebből a produkcióból.