Z világháború

World War Z

2016.11.14 kucsera

ez egy jól sikerült igazi zombis film.zombi-zombi-zombi.izgi.érdemes egyszer megnézni

2015.02.22 The queen

Nagyon jó film Brad Pitt főszereplésével. Pörgős és egyáltalán nem unalmas, engem végig lekötött, várom már a folytatást!

2019.07.23 nagygellert

Nagyon jó zombik film. Tudom ajánlani

Érdekes történet, nem különösebben csavaros. Egyszer nézhető, Brad Pitt sem hoz benne felejthetetlen játékot, és a végén is nagyobb csavarra számítottam.

2015.05.12 Maszat

Egyszer ülj le és nézd meg! Ha másért nem is, a gyönyörűen megkomponált és felvett jelenetekért. Ebben a Transformerst idézte nekem egy Legenda vagyok jellegű történettel. Brad Pitt alakítása is teljesen rendben van. A sztori kiszámítható, lerágott ... Több

2015.01.28 PNemeth

Nekem nagyon tetszett, jó alapötlet, jó megvalósítás, Brad Pitt pedig hozza a szintet.

2015.02.12 vevyy

Pörgős, nem unatkoztam egy kicsit sem! Látványos, izgalmas zombimozi. Jól kitalált történet. Megy az 5 csillag a filmnek!

2015.03.01 ch003067hd

Izgalmas film volt, bár kicsit kiszámítható. Brad Pitt hozta a formáját, így azért az átlagtól valamivel jobb lett. Bírom a zombis témát, jót tett az újfajta megközelítés.

2015.02.25 *zsanka

Nem erre számítottam amikor leültem megnézni. Szerintem horrornak kimondottan nem nevezhető. Aki horrort akar nézni, ne ezt válassza. De ettől eltekintve tetszett, aki még nem látta, ne hagyja ki.

2015.02.03 mobilman89

Ez a film jó volt, de kicsit kevés zombit láthattunk benne és igazán 3d sem volt a látvány, de az egész összességében nézhető volt. :)

2015.08.06 teado

Aki horrort akar nézni, ne ezt válassza. Nem erre számítottam amikor leültem megnézni. Szerintem horrornak kimondottan nem nevezhető. De ettől eltekintve tetszett, aki még nem látta, ne hagyja ki.

2015.01.27 Tresor

Kemény :D Bár az előzetesbe benne volt minden látvány de így is jó volt.

2015.02.25 edelenyberes

Bár előbb a South Parkos paródiáját láttam, mégis nagyon tetszett a film. Van egy olyan hangulata, ami miatt már többször is újra és újra megnéztem. Külön jó benne, hogy a zombik gyorsak és tényleg állatszerűen viselkednek. Állítólag lesz folytatása is, kíváncsian várom!

2015.01.29 Kristófka

Nagyon jo volt az alakitás, pedig már néha unom a zombis filmeket de ezt nem tudtam megunni nagyon kemény egy film volt és ezért is tetszett annyira.