Z világháború

World War Z

2015.08.20 Filmzabáló

“Harapjanak meg, ha nem nézed meg!” Fokozzátok a hatást, és este nézzétek meg. Ja és még valami, ha lehet eredeti nyelven, magyar felirattal és moziban vagy HD-ben ildomos megtekinteni. Izgalmas. Új. Lendületes.

2017.01.20 Katkatt

Én egy korrekt zombis moovinak tartom. A története nem egyedi, de a zombis filmekről már annyi bőrt lehúztak, hogy nem is várhat mást az ember.

2015.06.04 era93

Hát ez elég erős katyvasz lett. A könyvet nem olvastam így hasonlítani nem tudok de nem volt a film teljes egész. Hiányzott valami, talán az volt a gond, hogy próbáltak nagyot ütni ami inkább visszájára sikerült.

2016.11.22 csocsicsoda

Nem rossz zombis moovie, egyszer-kétszer meg lehet nézni. A története teljen rendben van én nem unatkoztam rajta.

2016.06.15 Panna

Sokan kritizálják és lehúzzák a filmet, pedig nagyon egyben van. A kezdése az egyik legütősebb és a történetvezetése is remek.

2015.06.01 *tünde

Aki horrort akar nézni, ne ezt töltse le. De ettől eltekintve tetszett, igaz Brad Pitt-től többet vártam volna.

2018.08.29 urbanistaa

Jó film, folyamatos pörgéssel, történéssel, nagyszerű látvánnyal és színészi alakításokkal. Minőségi a rendezés. Nagyszerű kikapcsolódást nyújt a film.

2016.10.26 malnaturmix

Úgy harangozták be ezt a film, hogy pocsék. Biztos az én izlésemmel van a baj, de nekem kifejezetten tetszett.

2016.06.22 punktum

Nem igazán értem miért lett ennyire lehúzva a film, amikor a látványa és a története is eléggé rendben van. Nekem kifejezetten tetszett.

2015.05.28 *bella

Nem erre számítottam amikor leültem megnézni. Aki horrort akar nézni, ne ezt válassza. De ettől eltekintve tetszett, aki még nem látta, ne hagyja ki.

2015.03.31 dubzsu

A feszültség egyetlen pillanatra sem marad abba a filmben, végig az idegeinket borzolja. Pitt ismét nagyot, alkotott, hitelesen hozta a karaktert.

2016.02.22 BlaBlaBla

Eléggé lehúzták ezt a filmet, pedig nem rossz. Vannak sokkal bugyutább zombis filmek. Ahogy kezdődik az meg egyszerűen fenomenális. Valami utazásos rész is volt benne, ami szintén tetszett, nem volt ennyire zárt a story.

2017.12.31 Dius0520

Brad Pitt elég lagymatagul alakított itt, pedig alapvetően imádom a filmjeit. Bár nem is igazán vele volt a baj, hanem magával a szereppel és a filmmel. Egy ideig nagyon izgalmas, de a vége nem tetszett. Megnézhető, de nem voltam elájulva.

2015.09.02 Barthy

Nem értem miért van ennyire lehúzva a film mikor igazából semmi baj nem volt vele. Jó színészi gárda és igazán kedvelhető karakterek voltak benne, azon kívül az effektek tökéletesek voltak. Ami nem mellékes, hogy tökéletesen lekötött.