Z világháború

World War Z

2015.05.12 hejnekem

Sajnos az alapjául szolgáló könyvet alig lehet észrevenni benne, de ha ezt nem nézzük, akkor ez egy nagyon izgalmas akció thriller pár nagyon büdös és ijesztő zombival na és persze Brad Pittel.

2015.05.03 ocso

Látványos, érdekes, de teljességgel kiszámítható. Kerek , egész sztori, nagyszerű színészekkel, ütős jelenetekkel. Nem egy szokványos film, egyszer érdemes megnézni.

2016.04.28 Bogi

Az egyik kedvenc zombis filmem. Nagyon sokszor megnéztem már és még mindig imádom. Brad Pitt istenien játszik ebben a filmben. Nem túloztak el semmit a járvánnyal kapcsolatban, szépen lassan építették fel a háttértörténetet és nem csak indokolták egy mondvacsinált valamivel. Allig várom a második részt:)

2017.05.31 szkodvig

Többet vártam tőle. Jó kis mozi de sokat nem kell tőle várni, ez a "aki beteg" arra nem támadnak dolog kifejezetten tetszett és ötletes is. Túl kevés a zombis jelenet számomra benne.

2017.03.12 clay00

Általában nagyon kritikus vagyok a zombi filmeket illetően, de ez kifejezetten nézhető lett. Tetszik benne,ahogy fokozza feszültséget még ha tudom, hogy Brad Pitt nem halhat meg egy iylen filmben (sem :D ).

2016.04.30 mrfaktor

A film körüli botrányok, és a folyamatos nehézségek arról árulkodtak, hogy csúfos bukás lesz a film, erre letették elénk minden idők egyik legizgalmasabb zombi filmjét, aminek számos feledhetetlen jelenete van, elég ha csak Jeruzsálem ostromára gondolunk.

2016.05.21 Gecko

Ha van ross zombis film akkor ez az. Ez egy ZS kategóriás zombi-apokalipszis-horror nem egy nagy filmnek beharangozott mozi film. Sajnos semmi olyan nem volt benne mai kiemeli a zombis filmek gyűrűjéből és az egész sztori lapos és ötlettelen, az animáció pedig nagyon gagyi.

2017.02.10 Enjoy

Kategóriájában gyenge film. Nem tetszett az egész film stílusa. A látványra való összpontosítás miatt sérült a film valódi sztorija. Gyenge, számomra nem volt érdekes film.

2016.09.27 Zoe091

Izgalmas film, tetszett. Sok zombis film van, mégis tudott újat mutatni. Remélem lesz majd folytatása. A vége kicsit elcsépelt volt. Párszor már előre lehetett tudni mi fog történni.

2015.06.05 Mr. Z

Látványosnak éppenséggel látványos de ennyi. Rámentek arra, hogy talán egy ilyen gyorsan lerohanó zombi horda újdonságot hoz majd de akkorát nem ütött mint vártam. Átlagos sztori a megszokotthoz de nem sok rettegés volt egy horrorhoz képest.

2016.07.27 Homer

Nagyon tetszett ez a zseniális zombi apokaliptikus film. A katasztrófafilmek, világvége típusú filmek vagy nagyon jól sikerülnek. vagy nagyon rosszul. Ez szerintem nagyon izgalmas és ötletes lett. A látványvilága, hangulatteremtő zene is nagyon jól sikerült.

2015.06.21 neeta92

Nos nekem tetszett. Annak ellenére, hogy semmi újat nem adott és kiszámítható volt arra a kis időre elszórakoztatott. Láttam már jobb zombis filmet azonban egynek ez is bőven elmegy.

2015.06.16 Miss Rika

Zombis filmek ami jó az jöhet. Ez sajnos nem esett bele ebbe a kategóriába. Iszonyat lapos és gyenge volt a film. Nem volt számomra az a kerek egész történet amit elvártam így ez max közepes.

2016.08.24 Emma109

Rendben volt a film. A története egy jóféle zombis üldözés.