Videók

Ali Neuman gyermekkorában épphogy megszökött az Inkhata szabadságharcosainak gyilkos támadása elől. Csak édesanyja és ő élte túl a mészárlást, de mint a annyi más túlélőnél, a pszichés sérülések maradandóak. Napjainkban Ali a gyilkossági csoport vezető nyomozója Fokvárosban, Dél-Afrikában. Az egyik beosztottja, Brian Epkeen, olyan fehér bevándorlók leszármazottja, aki részt vettek az apartheid fenntartásában, de jól kijön Neumannal. Együtt kezdenek neki egy nyomozásnak, amelyben több gyilkossággal és dél-afrikai bandákkal néznek szembe.

Rendező: Jérôme Salle
Ország: Franciaország, Dél-afrikai Köztársaság
Premier: 2013.05.26.

2017.09.29 Berto49

!!!SPOILER!!! Egy francia hátizsákos világutazó/krimiszerző (Caryl Ferey) regénye alapján készült, Dél-Afrikában játszódó erősen ponyvaízű film. Két detektív (Forest Whitaker és Orlando Bloom) nyomoz egy gyilkossági ügyben, de a szálak egy sokkal jel... Több

2016.01.13 hsanya182

Szerintem az az egyszer nézhető jó kis nyomozós krimi, néhány megrázó, brutálisabb drámai résszel megspékelve. Életszerűen próbálja ábrázolni, egy estét megér :)

2016.08.06 babsy88

Középkategóriás film. Egyszer meg lehet nézni, bár eléggé unalmasnak mondható.

2015.08.26 pisti18

Az elmúlt évek legjobb krimije annak ellenére, hogy itt nem a szálak kibogozásán van a hangsúly, a valósághoz közel álló, igazi életszagú dráma. Egy kiváló Orlando Bloom csak a ráadás.

Fargo
2014