Deku   2017. 09. 13.

Ennyire betegesen rossz filmet nagyon rég néztem már meg. Eszméletlen volt az ahogy untatott. Az elejétől kezdve ez volt, olyan mintha éppen ez lett volna a cél hát ez most nem tetszett.

Berto49   2018. 02. 28.

A Kolibri-kód kapcsán néztem meg újra, mert a forgatókönyv írója az utóbbi rendezője. Londoni környezetben játszódó orosz maffiatörténet, remek szereplőkkel. A fürdőben játszódó verekedési jelenet Mortensen szereplésével utánozhatatlan! Cronenberg ragyogó filmjei közé tartozik, bár a rá jellemző véres, brutális jelenetekben ez a műve is bővelkedik.

dailyfilmsan   2017. 11. 13.

Érdekes a story de nem valami felkavaró film nem kap a néző elég szenvedést és elég mesterkedést csak két fazon vitázik néha három annak érdekében hogy betekintést nyújtsanak az orosz kartel mindennapjaiba, ezzel kicsit lelohasztva a film lendületét valamint kicsit zavaró hogy egy "beépített zsaru" még ha orosz is rabszolga prostikat dug és embereket öl meg hullákat csonkít.

hsanya182   2017. 02. 22.

A véres, vad utca törvényei, avagy egy szülésznő harca az orosz maffiával. Engem annyira nem kötött le a film, lassúak a cselekmények, special untatott a sok unalamas párbeszéd, persze vannak benne elég jól előadott dolgok, de összességében nem több egy átlagos tv filmnél...

Peeves112   2015. 08. 07.

Számtalanszor láttam már, de egyszer sem találtam benne eget rengető hibát. Látványos, izgalmas, felejthetetlen mestermű. Ha még nem láttad ezt a filmet, ajánlom, hogy mihamarabb pótold.

A film költségvetése 25M angol font volt.

A forgatás 2006. november 19. és 2007. február 17. közt zajlott.

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított '101 gengszterfilm amit látnod kell, mielőtt meghalsz' című könyvben.