Értékelések (1525)

Az emberi hülyeség határtalan! Borzalmas, főleg az hogy, minden folytatódik tovább. Viszont a minisorozat számomra érthetetlen. A 4 rész rendkívül hosszú ehhez a nem túl különleges esethez. Értem ez alatt azt, hogy láttuk mi történt pl Wacoba. A téma megosztó.
2022. 08. 19.
A Marvel eleve nem az agyégetős komoly filmekről híres és a Pókember közismerten a fiatalokat célozza meg, de ez már kínosan gagyi. Kellemetlenül feszengsz a 80-as éveket megszégyenítő bugyuta poénhalmazon, amit megspékelnek egy halom nem túl látványos CGI-vel. Fájt minden perce, de ez csak egy magánvélemény.
2022. 08. 18.
2022. 08. 15.
A dokumentumfilm felépítésére most sem lehet panasz, folyamatosan fenntartja az érdeklődést. Az más kérdés, hogy a sztorit szándékosan ködösítve és nemlétező csavarokkal tálalva adja a nézőnek. A történet egyébként nagyon átlagos, de nézhető.
2022. 08. 13.
Sokadik bőr lehúzása a sztoriról, de teljesen rendben van. Jobban élveztem, mint bármelyik ilyen témájú sorozatot.
Minél több Netflix dokumentumfilmet látok, annál jobban körvonalazódik az a bizonyos séma. Nehéz eldönteni, hogy mi a színes cukormáz amit a rendezők költenek a sztorikhoz. Jelen esetben ezzel nem foglalkoztam és élveztem a filmet. Tanulságos lehetne, de szerintem akik ilyesmiben utaznak azokat soha nem fogja megérinteni.
2022. 08. 12.
Meghökkentő film, érdemes megnézni. Egyetlen hibája, hogy elmarad a katarzis, amit az utolsó 20 percben annyira várunk. Emellett azonban jól bemutatja az emberi hülyeség mértékét bizonyos területeken. Sajnos a filmből kimaradt, hogy mennyi olyan személy lehetett, akik már első pillanatban tudták, hogy nem ő Nicholas (pl. tanárok az iskolában).
Spoiler! Vegyes érzelmeim vannak a sorozattal kapcsolatban. Teljesen lekötött és nagyon jól volt felépítve, a nyilvánvaló hatásvadász stílus ellenére is. Azonban számomra szétszakad a sztori és nem vagyok benne biztos, hogy nem a rendezők színezték és varrták össze a darabokat. Egyrészt adva van pár önfényező nethuszár, akik állatkínzó videók után kutatnak. Majd évekkel később történik egy gyilkosság, ahol teljesen amatőr módjára lebukik ugyanez a beteg ember. Seperc alatt elkapták és lezárták az ügyet. Nagyon érdekes a történet, de engem nem tudott meggyőzni, hogy minden pontja igaz. Főként hiányoltam a tárgylás részleteit és a vallomást, ami igazolhatta volna a film által elmondottakat.

71 Rohammentő  (2022)

2022. 08. 10.
Nagyon elszomorító téma, mindenkinek látnia kellene. A film kivitelezése viszont hagy némi kívánnivalót maga után. Úgy érzem, kissé felületesen mutatták be ezt az egészet, mintha csak a búvárlapokból összeollózott cikkek alapján készült volna. Sok kérdésre nem kaptam választ.
2022. 08. 08.
Maga a történet izgalmas, és rendkívül jól össze vannak szőve a szálak. Viszont nem volt fantázia az alkotókban, hogy egy misztikus szappanoperánál többet tudjanak kihozni belőle. Megfigyelhető, hogy a kezdeti pár rész után rendkívül éles váltás következik. Az ötlettelenség leplezésére és a nézők becsalogatására egymást érik a teljesen értelmetlen szexjelenetek.
2022. 08. 08.
A műfaj kedvelőinek átlagos alkotás lesz, hiszen a történet nem egyedi, sőt... De adott egy hatásvadász író és egy csapat szerencsétlenkedő rendőr, akik úgy adják elő a sztorit, mint az évszázad rejtélyét. Egyszer mindenképp nézhető bárki számára!
2022. 08. 08.
A katarzis elmaradt, talán mert 378 alkalommal mondták, el hogy "ekkor azt hittem, meghalok", vagy mert a történet maga nem olyan izgalmas. (Tanuk nélküli túlélő sztori. ) Ettől függetlenül hihetetlenül látványos és tökéletes a színészi játék.
A történet valóban borzalmas, de a film is az. 90%-ban önismétlés. A valós tartalom kb. 40 perc.

69 A hó rabja  (2022)

2022. 07. 31.
3 csillag, mert a szuperül felépített élvezetes thrillert sikerült egy borzalmas giccses befejezéssel megkoronázni. Nagy kár érte!
2022. 07. 30.
Jajj... Kapkodó kamera, rohanó sztori, elpusztíthatatlan főhősnő... Borzalmasan gyenge.
2022. 07. 30.
Nekem kicsit vicc kategória ez a pókember. A röhejes szerelmi szál és a ki-be sétálgatok a szupertitkos laboratóriumba amúgy is agyromboló... Mindig is vallottam, hogy póki a tini nézőket hivatott megszólítani, de ez a feldolgozás még nekik is övön aluli.
2022. 07. 21.
Rettenetesen rossz.
2022. 07. 20.
Nagyon megosztó film. Egyrészt a színészek tökéletesen passzoltak a szerepekhez és a történet is egyben volt. Másrészt ez a film jogosan nevezhető fikciónak, mivel a rendező olyan történetet mesél el, aminek az igazságtartalma erősen megkérdőjelezhető. Ezt ugyan ő maga is vállalja, de mégse hangsúlyozza ki a nézők felé. Emiatt érzem azt, hogy egy szenzációhajhász mozi akart lenni, ami arra alapoz, hogy az átlagnéző soha nem fogja megtudni a fenti tényt.
2022. 07. 15.
A történet agyonrágott csont, de én ennek ellenére élvezem az újabb és újabb verziókat. Szánalmasan rossz a kivitelezés, mégis vannak értékelhető részei. Sokkal rosszabbra számítottam.