Filmek

Új filmadatlapok

Saját filmes lista készítése
#7341

akció | dráma | történelmi

Az első világháború káoszában egy gyászoló apa hőssé válik, miután a falusiakat biztonságba helyezi. Közben egy könyörtelen ellenség elől menekül, akit a bosszú hajt. több»

Fókuszban a horgászat – Pontyozás a Majosliget Pihenő és Horgászparkban
#7342

dokumentum

Ács József egy egynapos horgászatra látogatott el a Majosliget Pihenő és Horgászparkba, ahol a pontos és kitartó horgászatnak köszönhetően élményekben gazdag napot töltött el. több»

#7343

dokumentum

A finn oktatás magyar szemmel. Van egy ország, ahol a gyerek nem félelemmel, szorongással megy iskolába. Ahol a tanuló a tanárát a nevén szólítja és ahol úgy tartják, nem baj az, ha... több»

Rendező: Berecz Péter

#7344

58 Jelenlét  (2025)

(10) (5)

dráma | horror | thriller

Cinego | Telekom FilmPremier

David Koepp, a Jurassic Park, Mission: Impossible, Pánikszoba és még sok más alkotója, Steven Soderbergh, az Ocean's Eleven, Magic Mike és az Erin Brockovich elismert rendezője... több»

Nagyon remélem, hogy kilógok azoknak a sorából, akiknek tetszett a film. Boldoggá tett az a tudat, hogy a belefektetett munkából egy szikrányit sem tekinthetek magaménak. (Nem mintha más filmek készítésénél bármilyen szerepet kaptam volna.) Végigszenvedtem, pedig nem akartam. (Nem... több»
#7345

47 Love Me  (2025)

(1)

dráma | romantikus | sci-fi

Jóval az emberiség kihalása után egy bója és egy műhold találkozik az interneten, és egymásba szeretnek. több»

A romantikus filmek nem tartoznak a kedvenc zsánereim közé, de ez meglepően jól volt összerakva, és jóval mélyebbre ment, mint gondoltam. Az egész történet lényegében csak két karakter dialógusából áll, ahogy egy emberek nélküli világban saját egzisztenciájukat hozzák... több»
#7348

68 The Washer  (2024)

dráma | misztikus | sci-fi

#7354

családi | horror | kaland | vígjáték

#7355

62 Gyermekágy  (2024)

vígjáték

A film egy anya és egy apa vicces történetét meséli el, akik a gyermekük megszületése utáni első 40 napban próbálnak lépést tartani az élettel. több»

#7356

50 Édes búcsú  (2023)

(3)

dráma | romantikus | vígjáték

Netflix

Amikor a férje váratlanul meghal, Marc világa összeomlik, és két legjobb barátjával együtt elutazik Párizsba, ahol kiderül néhány kemény igazság, amelyekkel szembe kell nézniük. több»

Ez a film biztosan nem nekem szólt, így értékelésem se lett túl jó a filmről. Egyetlen egy dolgot tudok kiemelni, mint mindig ilyen filmek esetében, a színészi játékot. A szereplőgárda nem túl ismert, de a játékuk miatt azért érdemes volt végignézni a filmet. A történet... több»
#7357

horror | misztikus

Apja (Peter Mullan) halála után Iris (Freya Allan) örököl egy lepukkant berlini kocsmát. Azt azonban nem tudja, hogy az örökség Bagheadhez, a kocsma pincéjében lakó baljós lényhez is... több»

Sokszor elgondolkodtam azon, hogy amikor leülünk megnézni egy horrorfilmet, mit is várunk igazából. Mit szeretnénk? Rettegést, vérontást, erőszakot, kínzást vagy elég, ha egy szellem átsuhan az ebédlőn? Ha jó a film, sajnos a hatása alá kerülök, és a legdurvább jelenetek... több»
#7358

horror | vígjáték

A nehéz helyzetben lévő prog-rock zenész, William Brown egy élő rémálomban találja magát, amikor véletlenül megöli Vladot, a pokoli szomszédot. több»

I Know the End
#7359

dráma | romantikus | sci-fi