Kifejezetten tetszett. Végre nem egy eredeti sorozat, drámával, lélekábrázolással, fejlődő történettel, mondanivalóval. Oda kell figyelni rá, gondolkodást igényel. Jók a szereplők. Tetszik, ahogy a sok szál lassan összeér és végül minden a helyére kerül. A tévedések elkerülése végett: ez nem sci-fi és nem zombis film! Ez egy disztópia. A jövőben játszódik, de ettől még nem sci-fi. És nincsenek benne zombik, csak halálos fertőzés, amit ha megkap valaki, akkor rövid időn belül meghal ugyan, de nem válik zombivá.
Kifejezetten tetszett. Végre nem egy eredeti sorozat, drámával, lélekábrázolással, fejlődő történettel, mondanivalóval. Oda kell figyelni rá, gondolkodást igényel. Jók a szereplők. Tetszik, ahogy a sok szál lassan összeér és végül minden a helyére kerül. A tévedések elkerülése végett: ez nem sci-fi és nem zombis film! Ez egy disztópia. A jövőben játszódik, de ettől még nem sci-fi. És nincsenek benne zombik, csak halálos fertőzés, amit ha megkap valaki, akkor rövid időn belül meghal ugyan, de nem válik zombivá.