65% 31 szavazat

Georgina Campbell

FILMINFÓ

Tartalom 1
Hivatalos tartalom

Láthatatlanok, mégis tanúi mindennek. Valahol Írország nyugati tágas vidékein Mina (Dakota Fanning alakításában) egy hatalmas, alig feltérképezett erdőben ragad. Lerobbant autójával rekedt, és bizonytalanul navigál a hollétével kapcsolatos bizonytalanságban, mígnem a szerencsétlenség… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok
Premier (HU): 2024.06.06.
Forgalmazó: InterCom

2024.06.11 Krisz361

Misztikum és faék egyszerű történet

Kellemes meglepetés volt. Érződik a filmen Shyamalan stílusa. A film nem időzik, rögtön belecsap a közepébe, a depis főhősnőnk céltalanul bolyong, és belekerül a csávába. Egyszerű alaptörténet. Viszont adott minden, a misztikus gonosz erdő, ahonnan nehéz kijutni, gonosz alakváltó lények, akik az emberek életére törnek. Természetesen egy eszelős tudós sem árt. Némi fanyar valóságshow kikacsintással. Mindezt cseppekben adagolja a film. Nem pufogtat el minden rejtelmet azonnal. Ettől működik a dolog. A papa műveit ismerve sejtettem, hogy lesz majd egy csavar. Nem zárul azzal, hogy kijutnak, és az öregasszony elég gyanús volt nekem.

2024.06.10 Kittikornis

Eléggé levágós volt az 1ik karakter számomra már a megjelenésénél, vártam, mikor bukik ki ama bizonyos bili, és végül is bármennyire is sablonszerű story volt... nekem tetszett, főleg úgy a 3/4-től szegezett a végéig a képernyőhöz. Szóval... erős 4 csillag.

2024.06.11 Szentgróti Patrik

Sajnos ez elég középszerű lett, nem is lehetett volna jobbat kihozni a sztoriból. De ettől függetlenül lekötött azért.

2024.06.07 KingPin

Az kell, hogy mondjam, hogy túlságosan sablonos és kiszámítható lett a cselekmény. Nem értem, hogy miért van szükség ma még ilyen filmekre, kicsit fárasztó volt..:/

2024.06.06 luksa10

Nem szeretném különösebben lepontozni, de szerintem egy erős középszerűnél nem tud túllépni ez a film. Dakota Fanning alakítása szerintem tök jó, de ennél többet nem igazán tud a film.

A film 0 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 4 185 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

#1

A film forgatókönyve A.M. Shine azonos című könyve alapján készült, aki egyúttal maga is dolgozott a produkción.Szerző: csd

#2

A film Ishana Shyamalan rendezői debütálása.Szerző: csd