
Vélemények (3)
Ez tipikusan az a film, amire utólag azt mondod: oké, ilyenből több kéne. Van benne stílus, karakterek, feszültség, és közben nem érződik teljesen sablonosnak. A hangdizájn brutál jó, pár jelenet konkrétan olyan volt, hogy én is automatikusan halkabban vettem a levegőt.
Nem számítottam rá, hogy egy film a zongorahangolásból és a széfnyitásból tud feszült thrillert csinálni, de valahogy működött. Néha nagyon elrugaszkodik a valóságtól, de pont emiatt szórakoztató. A hangokkal és a csenddel tök kreatívan játszik, és Leo Woodall végig elviszi a sztorit.