100 halálos lépés (2008)

100 Feet

Owotonor   2019. 02. 03.

Ez egy nálunk Budapesten forgatott film, a stáblista is teli volt magyar nevekkel, maga a film a kiszámithatatlansága miatt néhol megijesztett, voltak keményebb részek benne, és elég hangulatos darab lett.

HercegPeter   2017. 04. 16.

Az alapsztorival nincs gond, de ennyiben ki is merül a pozitívumok listája. Egy kicsit nagyobb költségvetéssel egészen jó film is lehetett volna. Az effektek gyengén és a film légköre nem is emlékeztet a horroroknál elvárthoz. Megijesztenie vagy félelmet keltenie nem sikerült.

miklosvaridori   2017. 05. 11.

Erős középkategóriás thrillernek mondanám a sablonok sokasága és a hitelesség hiánya miatt. Voltak érdekes részek de összeségében nem kötött le, tucatfilm.

Turro   2015. 03. 05.

Egyedül Famke ért valamit a filmben. Az ő jeleneteit át lehet élni, hitelesen játszik, minden rezdülés átjön. Ellenben a film egésze nem túl jó, a befejezés pedig egyenes buta.

hansi13   2014. 11. 09.

Közepesnek mondható thriller, sajnos nem sikerül borzongató légkört teremteni a filmben, de ettől még nézhető, csak éppen nem szenzációs. Famke Jansen még mindig szexi, nem is a színészekkel volt bajom, csak zavart, hogy lassan, unalmasan telik a film eleje, aztán meg összecsapták a végét.

Thor   2014. 10. 10.

Egészében nézve a film egy kicsit ostoba, szenvedés rajta végigküzdeni magam. Amikor már majdnem feladtam a filmet, váratlan és indokolatlan brutalitással igyekezett ébren tartani a figyelmemet, kevés sikerrel.

Bobby Cannavale
Bobby Cannavale

A filmet nagy részét fővárosunkban Budapesten vették fel, a stáblista is java részt magyar nevekből áll össze.

(Owotonor)