500 nap nyár

(500) Days of Summer

2015.05.13 hejnekem

Summer dögös, ellenállhatatlan és megváltoztatja az életedet, de sajnos ez nem tart örökké. Kellemes film, kellemes színészekkel és történettel, jó rendezéssel, amit megéri megnézni, mert ezek így együtt azért annyira nem gyakoriak.

2016.01.25 juhasz-david93

A srác karaktere lehetett volna kevésbé nyálas, egyébként alapvetően aranyos kis film ez, érdekes, viszonylag eredeti sztorival. Egyszer simán meglehet nézni. Vajon a végén a fiút vagy Autumn-ot vették fel a munkára? :)

2015.05.27 zsanett0820

Bár a főszereplő srácot nagyon nem szeretem, ez a film bejött nekem. Egyedi, tartalmas, és végre nem kiszámítható az egész. Reálisabb, mint egy átlagos romantikus vígjáték, hiszen főleg a mai világban és ilyen érdekes értékrendek mellett nem ritka, h... Több

2016.05.04 raczdavidzsolt

Egy nyári kaland rengeteg mindennel! Szuper film!

2016.04.14 Leoni

Elsőre nem jött át a film, hogy úgy mondjam, de egy szakítás után már abszolút betalált. Vicces volt és drámai, és segített máshogy gondolkozni a szerelemről. A filmzene is nagyon jó dalokból áll.

2015.08.09 Rikudou6

Nekem nagyon tetszett ez a film. Erre azt lehet mondani, hogy kihagyhatatlan, mert egy csodálatos élménytől fosztod meg magad, ha bele se nézel. Szerintem igazán szórakoztató.

2016.10.28 fazekasanett92

Igazi szerelmes film, hiteles, érdekes, szívmelengető, mentes a sablonoktól és a csöpögős jelenetektől. A szerelem minden érzését igyekszik bemutatni, érzelemmel teli, szép film.

2017.01.08 Wolowitz

Ez nem az a film ami után az ember azt mondja, hogy ezt érdemes volt megnézni. Szerettem volna valami jót nézni de nem sikerült. Ezt a filmet nem tudom megdicsérni mivel valahogy nem éri el azt a szintet amit egy ilyen filmtől akár el is várhatnánk.... Több

2015.06.29 Buborék

Ez az a film, amit nem lehet megunni. Tele van érzelemmel és humorral is! Nekem minden tetszett benne: kiváló rendezés, forgatókönyv és hihetetlenül jó színészek! Én újra és újra megnézem, ha tehetem!

2015.11.19 Robi92

Nagyon jó film a szerelemről,ami bebizonyítja,hogy ha még úgy is látszik,hogy minden tökéletes egy kapcsolatban akkor is hiányzik valami és végül valaki más mellett találjuk meg a igazi boldogságot. A főszereplő srác idegesítően naiv volt.

2015.06.30 BuBu

Az operatőri, rendezői munka csillagos ötös, mint ahogy a megválasztott zenék is maximálisan passzolnak a hangulathoz. Nem éltem még át hasonlókat a való életben, csak gondolati szinten, nem is szeretnék. De annyira valóságszerű és profi, hogy még me... Több

2015.06.29 Enccso

Kicsit fura volt nekem ez a film, végig nem igazán tudtam hová tenni. A karakterek tetszettek, mégis talán túl egyedi történetet akartak csinálni, ami nekem nem igazán jött át

2016.07.24 Igob1

Zooey Deschanel a kedvenc színésznőm mostanában, úgyhogy mindenképpen muszáj 5 csillagot adnom, mégha elfogult is vagyok ezen tény miatt. A film is nagyon humoros, bár már ezt megszokhattuk hogy a színészpáros rossz forgatókönyvet, filmet nem fogad el.

2015.08.24 Norcsi59

Igazi romantikus film mély érzelmi hatással engem megfogott. A szereplők karaktere nagyon bele illik a történetbe és a hangulatba. Meggyőző színészi alakítás megfelelő rendezés.