500 nap nyár

(500) Days of Summer

2017.04.25 Hornyik Máté

A sztori nagyon jó, ötletes a film. A női karakter, borzasztó és elcsépelt. Szabadelvű, hippi csaj nagyon fárasztó. Túl sokat vesz ki a filmből.

2016.01.01 benvok

Hát rock zenéből hallottam már alternatívat, romantikus filmből még nem láttam. Ez idáig. Az alap koncepció (fiúnak megtetszik a lány, és mindent megtesz, hogy együtt legyenek) itt is megvan, viszont elmaradnak a klisék, a kiszámítható cselekedetek. Nagyon érdemes megnézni, ha szereted az ilyen mozikat!

2019.02.19 Missy326

Nem az a tipikus tucat romantikus film. Egy romantikus filmeket felvonultató listán találtam. Nagyon régen nevettem ennyit.

2015.02.23 avatar123

Magamra ismertem. Átlagos fiú, átlagos lány, egymásba szeretnek, majd az egyik kiábrándul a másikból. Mi történik, amikor felszáll a rózsaszín köd és hogyan lehet(ne) tanulni a párkapcsolatokból? Sok fontos kérdést vet fel, szépek a színek, jó a hangulat, valódiak az érzések, ennek ellenére egyszer nézős a film.

2015.04.30 llaaura12

Először furcsának(zavarónak) tartottam az időbeli ugrásokat, de ez a film közben teljesen elmúlt, mivel a kis ugrások mellett is tökéletesen lehetett érteni a filmet. Summer karaktere nekem nagyon unszimpatikus volt, de ettől függetlenül nem volt rossz. Szokatlan megoldás. :)

2015.02.09 Durran

Nagyon klassz film a szerelemről, ráadásul a képi világa és a történt struktúrája is nagyon bejött, ráadásul humoros, és a színészek játékára sem lehet panasz. Sikerült egy kedves, maradandó alkotást létrehozni egy olyan műfajban, ahol nagyon könnyen átcsúsznak a rendezők a giccsparádéba és klisékbe.