500 nap nyár

(500) Days of Summer

2015.06.01 *tünde

Szokatlan film, szomorú a hangulata. A lány főszereplő ellenszenves volt. Nem tetszett annyira, mint amit vártam.

2015.06.26 Mócii

Nekem annyira nem jött be ez a film. Szerintem eléggé sablonos, sok újat nem tudott mutatni. A színészekre nincs panaszom, ők nagyon jól hozták a karakterüket. De ez sajnos kevés.

2015.05.29 *bella

2018.03.18 Mia1982

Nő létemre eléggé untatott. A szereplők nem voltak szimpatikusak, a történet is olyan semmilyen. Végigszenvedtem.

2016.01.07 [email protected]

Pozitív csalódás volt a film mert a szokványos Amerikai romantikus drámát vártam de ehelyett egy nagyon mélyre ható, megfogó filmet láttam kiváló szinészekkel.

2016.01.13 Sniper

Nem tetszett ez a film. Zooey karakterét nem szerettem, nagyon ellenszenves volt. A film dramaturgiailag túlbonyolított, bele se tudom élni magam, olyan ugrálások vannak. Pedig a történet még akár érdekes is lehetne, vagy legalábbis önreflektív, hisz... Több

2015.02.08 Powerful900

Az 500 nap nyár-ban az fogott meg igazán, hogy szakít a hollywood-i romantikus filmekre jellemző klisékkel, és mer igazi, az élethez sokkal közelebb álló rétegekből építkező film lenni. Pazarul mutatja be a szerelem minden szépségét és árnyoldalát. N... Több

2015.04.11 justynaw

Joseph Gordon-Levitt kiváló, karakteres színész. Vannak már nagyszerű alakításai, pl. az 50/50-ben vagy a Hesherben. Zooey Deschanel számomra színészi játékban sokkal gyengébb, bájos kékszemű lány helyes pofival, de ez még kevés egy drámai szerephez, mondjuk itt nem is az ő játéka a komoly. Kellemes esti kikapcsolódás.

2015.03.22 Ancsi

Ez nem egy szerelmi történet, ahogy a film elején is említik. Pedig úgy néz ki és az ember meg is feletkezik egy idő után erről, ám a végén tényleg igaz lesz ez az állítás, legalábbis az egyik fél részéről, mert a fiú másképp veszi a dolgokat. Jó film, nagyon tetszett.

2015.01.27 S.Nikolett

Ez egy olyan film volt, amit miután végignéztem, egyszerűen csak ültem, és azt éreztem, elvett az életemből olyan órákat, amiket akár jobb dologra is fordíthattam volna, jobbra számítottam sokkal! Számomra a film semmitmondó volt, vagy ami üzenetet át akart juttatni, azt se sikerült. Csalódás volt számomra

2015.03.12 napsugár'

2015.02.17 Vidal89

Az egyik legjobb film a szerelembe esésről, szakításról, csalódásról, majd a próbálkozásról, hogyan lehetne talpra állni. Könnyen tudtam azonosulni a filmmel, gondolom ezzel sokan vannak így. A főszereplő srác az egyik kedvenc színészem, itt is jól a... Több

2015.02.06 Gabor84

Szokatlan film, de jó, sőt, de aki hahotázós romkomra vágyik nem ezt ajánlom neki.

2018.09.02 fercsipeter

Jó szereposztás, jó történet.