Storage 24

Londont lezárják, miután egy katonai teherszállítógép lezuhan a városban. A teherszállítógép nem akármilyen szállítmányt hordozott,ezt hamarosan meg is tudják a helyi fiatalok, akik innentől kezdve a túlélésért küzdenek.

Ország: Egyesült Királyság
Ned Dennehy
Noel Clarke

2022.02.16 Kóborló

Raktárszörny

A napokban futottam bele eme alkotásba, és ha azt azért nem is írhatom, hogy bárcsak ne fedeztem volna fel eme filmet (mert hát azért annyira nem volt szörnyű), de ajánlani semmiképp sem tudnám. Tulajdonképpen elsősorban a rendező személye miatt kezd... Teljes kritika

2016.11.15 grigoriy1rem

Nekem sajnos nem jött be, mivel a film cselekménye nem egy ponton teljesen leült. Nekem az ilyesmi valahogy sosem volt az ízlésvilágom csúcspontja, de örülök, hogy adtam egy esélyt ennek a filmnek is, még ha nem egy meghatározó filmélmény.

2015.03.15 Domino

Nem egy rossz film, bár a színészgárda alapján én nem igazán számítottam egy kiemelkedő vagy épp izgalmas alkotásra. Egészen ütős a hangulata, és egészen pörgős is. Egyszer érdemes megnézni szerintem.

A film összbevétele 646 175 dollár volt (imdb.com).

A jelenethez, amiben Charlie-t megtámadja az idegen lény a szellőzőrendszerben, a szellőző falait alumíniumfóliából készítették el, hogy könnyen átszakítható legyen.Szerző: Kóborló

Azért, hogy az idegen lény még magasabbnak tűnjön, gólyalábakat használtak nála.Szerző: Kóborló

A filmbéli Charlie karakterét alakító Noel Clarke színész könnyebben megsérült a szellőzős jelenet felvételei alatt.Szerző: Kóborló

Eredetileg az idegen lényt teljes egészében CGI-technikával akarták megalkotni, de a rendező, Johannes Roberts kérésére alkalmaztak végül praktikus effekteket is.Szerző: Kóborló