A bolygó neve: Halál

Aliens

2015.06.12 fancsi094

Még mindig nagyon ütős! Hihetetlen, hogy az alien, mennyire eltalálja a rémisztő hatást bennünk. Mind az arctámadó, mind a kifejlett idegenek. A trükkök jók, közel 30 év elteltével is látványos.

2016.04.11 BallEr

Teljesen el voltam telve ettől a filmtől, mert nem egy egyszerű és klisés film, hanem egy igazi eredeti szórakoztató remekmű. Igazán erős és karakteres vonásokkal rendelkezik. Nézd meg!

2017.09.26 Bibabac

Ez a folytatás még tetszett. Tovább vitte a sztorit, kaptunk valami újat, de nem vállalt túl sokat. Lehet izgulni a történeten, és még mindig imádom a főhősnőt.

2017.02.26 Hercegno

Véleményem szerint ebben a műfajban az összes Alien közül a legjobb. Esetleg a negyedik még versenyezhet az első helyért. Nem igazán vagyok híve a tiszta akciófilmeknek, így az akció-sci-finek sem, de ez valami nagyon profi munka, le a kalappal.

2016.04.26 ukla

A legjobb Alien film.Szerintem sokkal jobbra sikerült mint az első részSokkal látványosabb a szőrnyek még félelmetesebbek a királynőre pedig már szinte nincsenek is szavak. Ripley még keményebb lett a történetet pedig szépen tovább viszik és kibővítik.

2016.05.05 irodalmialkotas

57 évvel később egy mentőhajó talál rá Ripleyre (Sigourney Weaver), akinek az utolsó pillanatba sikerült megmenekülnie. Hazaérkezvén megtudja, hogy annak idején egy emberi kolóniát telepítettek arra a bolygóra, ahol megtámadta őket az ismeretlen ször... Több

2015.08.17 Norcsi59

Egy tényleg időtálló, klasszikus film, ami ma is nézhető. Izgalmas, látványos, leköti a figyelmet. Magával ragadó a sztori és egyedülálló kategóriájában.

2015.06.29 macikutya

Ez az egész film egyszerűen szuper volt. Úgy lett érzelem- és akciódúsabb, hogy megtartotta az első rész hátborzongató hangulatát. A színészek egytől egyig zseniálisak voltak, és a végén az a jelenet, amikor Ripley harcol az anya-alien ellen, nagyon ütős volt.

2015.06.03 Akodako

Klasszikus, időtálló horror, ami ma is nagy élményt nyújt. Azt a hatást váltja ki, amit a műfajtól elvár az ember, a rettegést. Remek rendezés és remek színészi alakítás. Kategória kedvelőinek kötelező!

2015.06.30 bigi

A folytatás sikere szerintem abban rejlik, hogy Cameron bölcsen belátta a maga nevében az első rész annyira esszenciális remekmű, hogy meg sem próbálta felülmúlni azt, hanem egy sikeres koncepcióváltással kicsit más irányba terelte. Persze izgulni, é... Több

2015.11.23 Beniko

Hihetetlen, hogy egy 1986-os filmről beszélünk. Jó folytatása a nyolcadik utasnak. Végig izgalmas, látványos és feszültségekkel teli, igazán remekbeszabott alkotás.

2015.10.25 Manyi

A maga korában kiváló alakítás a műfajban. Igazi klasszikus sci-fi. Látványos , de ma már a kategóriában elavult, mert mind látványban, mind sztoriban többet vár a néző!

2015.05.07 goldfisy

Mozivásznon óriási élményt nyújthat a film. Szenzációs történet, igazi klasszikus sci-fi. Szeretem Sigourney Weavert, nagyon hitelesen alakít, neve összefonódott a filmmel.

2015.09.12 Meeroz21

Néhány helyen úgy éreztem, hogy kissé kidolgozatlan a téma, de ezt leszámítva is igen csak izgalmas és könnyen levett a lábamról. Kellemesen szórakoztam az alatt az idő alatt, amíg tartott így pozitív élményekkel gazdagított. Ajánlom!